OSiR Stargard HALP na Facebooku


Lider I ligi na kolanach - 24.11.2015

Papirus II, jedyny niepokonany dotąd zespól na zapleczu Superligi, także przerwał dobrą passę. A właściwie zrobili to za nich "odwieczni" rywale z Firmy Budowlanej Szubert, którzy wygrali niespodziewanie wysoko (6:1). Nie była to jedyna niespodzianka w 6. kolejce I ligi. Firma (...)

Czytaj więcej


Przekładanie spotkań - 21.11.2015

Dla osób, które nie zapoznały się z regulaminem HALP na sezon 2015/2016, przypominamy zapisy dotyczące przekładania spotkań i dopisywania nowych zawodników. Prosimy o postępowanie zgodnie z nimi! "Drużyny składają się maksymalnie z 18 zawodników. W przypadku wolnych miejsc w (...)

Czytaj więcej


Okrojona kolejka Superligi - 20.11.2015

Dwie drużyny Superligi (Klinkier Grzelak i Mariusz Sobczyk Auto-Handel) przełożyły najbliższe, sobotnie mecze. W związku z powyższym, a także z uwagi na fakt, że w sobotę do późnym godzin popołudniowych trwa w hali OSiR rodzinna impreza sportowo-rekreacyjna, trzy planowe mecze (...)

Czytaj więcej


I liga na raty - 17.11.2015

Z uwagi na ligowy mecz siatkarek Spójni Stargard, trzy pierwsze mecze I ligi zaplanowane na niedzielę zostają odwołane i przeniesione na poniedziałek. Pozostałe niedzielne spotkania (od godz. 19.00) odbędą się zgodnie z planem. Ponadto informujemy, że 7. kolejka Superligi (sobota, 12 (...)

Czytaj więcej


Dury debiut na piątkę - 16.11.2015

Oskar Dura strzelił pięć bramek w swoim pierwszym w tym sezonie występie w barwach Nauki Jazdy Rondo. Równie skuteczny był Krzysztof Pragier z pierwszoligowego Dezet-Plastu. Choć wysokich zwycięstw było w weekend wyjątkowo dużo, jedyną dwucyfrówkę osiągnął tylko BudPak/Sinus.Net. (...)

Czytaj więcej


Zmiany w piątek - 12.11.2015

Piątkowe mecze 2. ligi oldbojów Towarzystwo Przyjaciół Żubra - Kalmar oraz Granit Owczarek - BudPak/Sinus.Net, na wniosek drużyn wymienionych na pierwszych miejscach, zostają odwołane. Nowe terminy zostaną wkrótce ustalone. W związku z powyższym, korzystając z wolnego, piątkowego (...)

Czytaj więcej


Piłkarskie, świąteczne emocje - 12.11.2015

Za nami dzień pełen piłkarskich emocji. W ciągu blisko ośmiu godzin rozegrano 13 spotkań. Do siatki trafiano 82 razy. Cenne zwycięstwo odniosła m.in. Nauka Jazdy Rondo. Bez zmian, bez bramkarza i dodatkowo z karą 2 minut. W takich okolicznościach pokonała Zamet 4:2, co jest wyczynem (...)

Czytaj więcej


Osiem godzin grania - 11.11.2015

Dziś na parkiet hali OSiR wybiegną zawodnicy wszystkich 26 drużyn uczestniczących w HALP-ie. Odbędą się mecze wszystkich trzech lig, w tym inauguracyjne spotkania ligi oldbojów. Poniżej prezentujemy cały harmonogram (łącznie 13 spotkań). Wejście na halę o godz. 14.00. 4. kolejka I (...)

Czytaj więcej


Krąpiel o krok od sensacji - 10.11.2015

Melioranci Krąpiel, czyli tegoroczny debiutant w Superlidze, o mały włos nie pozbawiłby punktów utytułowanych rywali z zespołu Avivy. Również Rondo w starciu z Betmixem było w niemałych tarapatach. To były dwa najciekawsze mecze 2. kolejki najwyższego szczebla. Tytułowi Melioranci (...)

Czytaj więcej


Nowe nazwy drużyn - 06.11.2015

Trzy drużyny wystąpiły z wnioskiem o zmianę dotychczasowej nazwy. Drużyna Brazil Da Bola będzie teraz występować pod szyldem Pizzeria Sicilia, Zorza Tychowo grać będzie jako Z Wioch Ekipa, natomiast w nazwie Boss Suchań pojawił się dodatkowy człon sponsora - (...)

Czytaj więcej


"Dycha" Samych Swoich - 05.11.2015

Już trzy pełne serie spotkań mają za sobą piłkarze występujący w I lidze. Bez straty punktów pozostają dwie drużyny: Brazil Da Bola i Papirus II. Pierwsza z wyżej wymienionych drużyn była w niemałych tarapatach w starciu z FB Szubert. Rywale prowadzili już 3:0 i zapowiadało się (...)

Czytaj więcej


Dziś trzy mecze I ligi - 02.11.2015

Dziś rozpoczyna się 3. kolejka w I lidze. Na początek trzy z pięciu meczów. Ale uwaga: zaplanowane spotkania mogą rozpocząć się z kilkunastominutowym opóźnieniem (około godz. 20.30). Ta sama sytuacja dotyczy przyszłotygodniowych, poniedziałkowych spotkań Superligi. 2 listopada (...)

Czytaj więcej


Pierwszoligowcy po 2. kolejce - 31.10.2015

Za nami druga seria spotkań w I lidze. Kolejne, pewne zwycięstwo odniosła ekipa Brazil Da Bola, która pokonała Jugostar. Za blamaż sprzed kilka dni zrewanżowała się natomiast Magma, zdobywając komplet punktów w starciu z Samymi Swoimi. Udany debiut zaliczył w tym meczu Stanisław (...)

Czytaj więcej


Terminarz do końca roku - 29.10.2015

Do pobrania jest terminarz spotkań zaplanowanych do końca roku. Drużyny Superligi i I ligi rozegrają po 9 spotkań, natomiast w lidze oldbojów odbędzie się 5 z 15 kolejek. Dodajmy, że z rozgrywek wycofał się na początku tygodnia Rem-Bud, co powoduje, że będzie mniej spotkań, ale nikt w (...)

Czytaj więcej


Najbliższe mecze - 27.10.2015

W tym tygodniu odbędą się tylko mecze I ligi. W weekend żadne spotkania nie będą rozgrywane. Wkrótce opublikujemy terminarze na całą rundę we wszystkich ligach. 28 października (środa) 20.45 Sami Swoi - Magma Hurtownia Elektryczna 21.20 Papirus II - Metabo 30 października (...)

Czytaj więcej


Opłaty - 27.10.2015

Informujemy, że opłata za udział w rozgrywkach HALP wynosi w tym sezonie 833,33 zł netto. W zależności od opisu na fakturze (wpisowe lub reklama firmy), należy doliczyć podatek w wysokości 8 lub 23% VAT, co daje kwoty odpowiednio 900 i 1025 zł brutto. Opłatę, po uprzednim otrzymaniu (...)

Czytaj więcej


Strzelanie rozpoczął Rybicki - 26.10.2015

Pierwszych 10 spotkań nowego sezonu rozegrano przez weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Najwyższe zwycięstwo odniosła pierwszoligowa drużyna Brazil Da Bola, której mecz z Magmą... określany był hitem kolejki. W Superlidze zwyciężali faworyci. Premierową bramkę w nowym sezonie (...)

Czytaj więcej


3, 2, 1... start! - 24.10.2015

Godziny dzielą nas od pierwszego gwizdka w nowym sezonie rozgrywek stargardzkiej halówki. Piętnasty sezon będzie jeszcze bardziej ciekawy, a to za sprawą kilku zmian w przepisach gry. Dziś, na inaugurację oglądać będziemy mecze I ligi. Na pierwszy ogień pójdą nowe ekipy. Wprawdzie (...)

Czytaj więcej


Nowy regulamin i formularz zgłoszeniowy - 23.10.2015

Publikujemy formularz zgłoszeniowy w dwóch wersjach do pobrania oraz uaktualniony regulamin rozgrywek HALP. Prosimy zawodników, kierowników drużyn i sędziów o uważne przeczytanie go, bowiem jest kilka istotnych zmian i nowości, nie tylko w przepisach gry. O niektórych mówiliśmy na (...)

Czytaj więcej


Jedno wolne miejsce! - 22.10.2015

Wskutek rezygnacji drużyny Esencja Beauty Line z udziału w rozgrywkach HALP, zwolniło się jedno miejsce w I lidze. Drużyny zainteresowane grą mogą zgłaszać się pod nr tel. 793 004 952. Mecze odbywać się będą w weekendy, wieczorami, w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady. Miejsce (...)

Czytaj więcej


Start w najbliższą sobotę - 21.10.2015

Za nami pierwszy akcent nowego sezonu HALP, czyli... spotkanie organizacyjne. Omówiliśmy sprawy dotyczące terminarza, miejsca rozgrywania spotkań i zasad gry. Najważniejsza nowość to przepis z futsalu, dotyczący fauli akumulowanych. Jednak o szczegółach i zmianach w regulaminie (...)

Czytaj więcej


Spotkanie organizacyjne - 19.10.2015

Zapraszamy kierowników drużyn na przedsezonowe spotkanie w sprawie rozgrywek HALP. Zaplanowano je na jutro (tj. wtorek) na godz. 20.00 w Hotelu 104. (...)

Czytaj więcej


Prawie komplet... - 15.10.2015

Zdecydowana większość drużyn zadeklarowała chęć gry w nowym sezonie HALP Stargard. Kilka nie dało jeszcze ostatecznej odpowiedzi. Może się okazać, że będą wolne miejsca w I lidze, zatem wciąż zachęcamy do zgłaszania nowych zespołów (tel. 793 004 952). Rozgrywki, jeśli uda się (...)

Czytaj więcej


Zapisy - 08.10.2015

Ruszają zapisy do XV edycji rozgrywek HALP OSiR Stargard. Prosimy kapitanów drużyn startujących w lidze w poprzednim sezonie o potwierdzenie uczestnictwa bądź rezygnacji z gry (do 15 października włącznie). Nowe zespoły zostaną dokooptowane tylko w przypadku wolnych miejsc. Zapisy pod nr (...)

Czytaj więcej


MediaStar