OSiR Stargard HALP na Facebooku


Jesteśmy na półmetku - 23.12.2014

Za nami pierwsza część sezonu w stargardzkiej halówce. Wczoraj obyły się trzy ostatnie, zaległe mecze. Aviva pokonała niespodziewanie dość wysoko Aris Auto 6:0. Po dwa gole zdobyli Kamil Kapczyński, Mateusz Korycki i po stałych fragmentach Daniel Hackiewicz. W końcówce Zjednoczeni (...)

Czytaj więcej


Remisy po istnych horrorach - 22.12.2014

Siódma kolejka ligi oldbojów miała niezwykle wyrównany przebieg. W dwóch meczach dosłownie się kotłowało, a emocje udzielały się zawodnikom i kibicom jeszcze długo po ostatnich syrenach. Nie inaczej było na dwóch pozostałych frontach. Przedświąteczny weekend w HALP-ie był jednym (...)

Czytaj więcej


Polowanie na gola - 20.12.2014

We wszystkich rozegranych w tym sezonie meczach padło łącznie 928 bramek. Do tysiąca już niedaleko... OSiR Stargard, organizator HALP, przygotował specjalną niespodziankę. Zawodnik, który strzeli 1000. bramkę w rozgrywkach, otrzyma karnet na wybrane przez siebie zajęcia lub usługi oraz (...)

Czytaj więcej


Puchar Ligi na początku stycznia - 19.12.2014

Tak jak wcześniej informowaliśmy, Puchar Ligi HALP odbędzie się w pierwszy weekend nowego roku. W niedzielę, 4 stycznia odbędą się rundy 1-2, a decydujące rozstrzygnięcia nastąpią dzień później, w poniedziałek. Zapraszamy kierowników drużyn na losowanie turniejowych par w (...)

Czytaj więcej


Zaproszenie do Szczecina - 18.12.2014

28 grudnia w Szczecinie odbędzie się Świąteczno-Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Doker Port. Organizator - Netto Szczecińska Liga Piłki Nożnej - zaprasza do uczestnictwa także drużyny ze stargardzkiej halówki. W turnieju weźmie udział 8-10 zespołów z (...)

Czytaj więcej


Awaria usuwana - 17.12.2014

Awaria tablicy świetlnej w hali OSiR okazała się dość poważna. Trwają prace nad usunięciem usterki. Jednocześnie apelujemy do sędziów i osób obsługujących zegar, by podczas odstawiania koszy był on wyłączony (kosze również są powiązane z elektroniką). To właśnie to było (...)

Czytaj więcej


Przypominamy o płatnościach - 16.12.2014

Przypominamy, że do 22 grudnia należy uregulować pozostałe kwoty za udział w rozgrywkach HALP Stargard. Drugie transze pozostały do zapłaty 13 drużynom. Ośrodek Sportu i Rekreacji apeluje, by dotrzymać powyższego terminu, pod rygorem nieprzystąpienia do rozgrywek Pucharu Ligi (...)

Czytaj więcej


Zaległości w poniedziałek - 16.12.2014

Zaległy mecz 6. kolejki Superligi Aviva Zjednoczeni - Aris Auto Części Samochodowe odbędzie się w poniedziałek, 22 grudnia o godz. 21.00. Wcześniej (o 20.30) zagrają ze sobą Metabo i BS System. Z kolei termin zaległego meczu 6. kolejki ligi oldbojów BudPak/Sinus.Net - Rem-Bud jest (...)

Czytaj więcej


Zamet bliski szczęścia - 15.12.2014

Nie udało się Zametowi, jednemu z czterech beniaminków Superligi, odnieść zwycięstwa. A zabrakło naprawdę niewiele... Starcie tej drużyny z Esencją Beauty Line, podobnie jak kilka innych, mogło się podobać. Do nieprawdopodobnego ścisku doszło w górnej części klasyfikacji I ligi. (...)

Czytaj więcej


Łeb w łeb na szczycie - 08.12.2014

Magma Hurtownia Elektryczna i Brazil Da Bola zgodnie zdobyły w weekend po 6 punktów. Obie drużyny w 9 kolejkach I ligi tylko raz przegrały, co plasuje je na dwóch czołowych miejscach w klasyfikacji. W Superlidze po piętach depczą sobie Betmix i Klinkier, za których plecami czai się Nauka (...)

Czytaj więcej


Sprawy sędziowskie i dyscyplinarne - 04.12.2014

Informujemy, że obowiązki konsultanta ds. sędziowskich i dyscyplinarnych, Dariusza Czaczyka przejmuje do odwołania główny koordynator rozgrywek HALP z ramienia OSiR, Sławomir Stańczyk. Wszelkie pytania, sugestie i uwagi, zarówno ze strony przedstawicieli drużyn, jak i sędziów, prosimy (...)

Czytaj więcej


Trzech nowych liderów - 01.12.2014

Betmix prowadzi w Superlidze, Magma na jej zapleczu, a BudPak/Sinus.Net w rozgrywkach oldbojów. We wszystkich trzech klasach rozgrywkowych Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej doszło do zmian na szczytach tabel. Weekendową kolejkę, w andrzejki, rozpoczęli gracze Superligi. W sobotę (...)

Czytaj więcej


Ekwiwalenty sędziowskie - 28.11.2014

Informujemy, że ekwiwalenty sędziowskie za okres od 22 października do 23 listopada włącznie są do odbioru w siedzibie OSiR przy ul. Szczecińskiej 35 (dział księgowości, I piętro). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Apeluje się, by należności odebrać do (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 5/2014-2015 - 25.11.2014

1. Zawodnik Daniel Goliński (Melioranci Krąpiel) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 6. kolejki I ligi z drużyną W Jedności Siła zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 4 meczów. 2. Zawodnik Piotr Bryła (W Jedności Siła) za krytykowanie orzeczeń sędziego podczas (...)

Czytaj więcej


Pierwszoligowi snajperzy - 24.11.2014

Dwie kolejki, dzień po dniu, rozegrali zawodnicy I ligi HALP Stargard. Na pozycji lidera umocnił się zespół Brazil Da Bola, ale grupa pościgowa ma do niego tylko trzy oczka straty. Na obiekcie w Warnicach oglądaliśmy popisy kilku napastników. Niesamowitą skuteczność prezentował m.in. (...)

Czytaj więcej


Weekendowe mecze - 21.11.2014

Informujemy, że na prośbę drużyny Melioranci Krąpiel i w porozumieniu z kierownikami zainteresowanych drużyn, zamianie uległy godziny dwóch sobotnich spotkań w I lidze. Mecz Melioranci Krąpiel - Podgórski Zabytki odbędzie się o godz. 18.10, natomiast spotkanie W Jedności Siła - (...)

Czytaj więcej


A może w kosza? - 21.11.2014

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do udziału w rozgrywkach Stargardzkiej Ligi Amatorskiej Koszykówki. Planowany start to 30 listopada lub 7 grudnia. OSiR jest nowym organizatorem rozgrywek SLAK. Tak jak w przypadku rozgrywek piłkarzy-amatorów, zmiana ta spowoduje obniżenie kosztów (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 4/2014-2015 - 18.11.2014

1. Zawodnik Maciej Hamera (Sami Swoi) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 4. kolejki I ligi z drużyną W Porządku zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 3 meczów. 2. Zawodnik Sebastian Sikorski (Melioranci Krąpiel) za czerwoną kartkę podczas spotkania 4. kolejki I ligi z (...)

Czytaj więcej


Porażka Klinkieru, Rondo liderem - 17.11.2014

Nie ma już drużyny z kompletem punktów w Superlidze. W niedzielę pierwszej porażki doznał Klinkier Grzelak. Klinkier w arcyciekawym starciu uległ Betmixowi 3:4. Spotkanie, jak przystało na czołowe drużyny ligi, trzymało w napięciu od pierwszych do ostatnich minut. Przy remisie 3:3, (...)

Czytaj więcej


Przełożony mecz - 13.11.2014

Mecz 4. kolejki ligi oldbojów BudPak/Sinus.Net - Granit Owczarek, na wniosek drużyny Granit Owczarek, zostaje przełożony. Przypominamy jednocześnie, że każdej drużynie przysługuje prawo przełożenia jednego meczu w sezonie. O zamiarze przełożenia meczu należy poinformować organizatora (...)

Czytaj więcej


Czyżak na piątkę - 13.11.2014

Wczoraj odbyła się 3. kolejka ligi oldbojów. Już tylko Granit Owczarek pozostaje drużyną z kompletem punktów. Bohaterem środy został młodszy z braci sędziów-zawodników, Tomasz Czyżak. Zawodnik Rem-Budu praktycznie w pojedynkę zapewnił swojej drużynie cenne trzy punkty. (...)

Czytaj więcej


Lingwi pod nową nazwą - 12.11.2014

Pierwszoligowa drużyna Szkoła Języków Obcych Lingwi zmienia nazwę na Bafana Bafana. Pod tym szyldem grać będzie już od następnej (...)

Czytaj więcej


Niedzielne pościgi - 10.11.2014

Brazil Da Bola, Melioranci i Magma. Te trzy drużyny wygrały - wydawałoby się - przegrane mecze. W sześciu rozegranych w niedzielę spotkaniach, aż trzy razy padł wynik 5:3. W miniony weekend odbyły się tylko mecze I ligi. W hali w Stargardzie, z uwagi na turniej brydżowy, nie dane było (...)

Czytaj więcej


Metabo w raju - 06.11.2014

Aż 44 gole padły w środowych meczach Superligi HALP OSiR. Rozegrano 5 spotkań 4. kolejki. Cenne punkty, w dodatku z mocnymi rywalami, zdobyli gracze Metabo i Esencji Beauty Line. Bohaterów kolejki było kilku. Gracze obu wspomnianych drużyn byli sprawcami największych niespodzianek w (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 3/2014-2015 - 04.11.2014

Zawodnik Dawid Lewandowski (Rem-Bud) za czerwoną kartkę podczas spotkania 2. kolejki ligi oldbojów z drużyną Media Star zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 (...)

Czytaj więcej


Mazur ratował Procyon - 03.11.2014

Leszek Mazur, który dołączył do zespołu Procyon Funny Boys, zdobył w niedzielę dwie bramki, które zapewniły jego drużynie cenny punkt w starciu z Darelem. Inne spotkanie 2. kolejki ligi oldbojów - Rem-Budu z Media Star - zakończyło się niespodziewanie trzy minuty przed ostatnią (...)

Czytaj więcej


Relacje, zdjęcia, video... - 31.10.2014

Miło nam poinformować, że partnerami medialnymi rozgrywek HALP OSiR zostali Głos Szczeciński i Radio Stargard. Głos będzie publikował relacje z meczów w każdy piątek w swoim stargardzkim dodatku, natomiast w Radiu o rozgrywkach będzie można usłyszeć głównie w poniedziałkowych i (...)

Czytaj więcej


Termin płatności - 31.10.2014

Informujemy, że po konsultacjach z działem księgowym, zmianie uległ termin płatności drugiej raty wpisowego za rozgrywki HALP Stargard. Opłatę należy uiścić jeszcze w tym roku kalendarzowym, najpóźniej do 22 grudnia. Za ewentualne niedogodności z tego tytułu przepraszamy, (...)

Czytaj więcej


Ambicja Betmixu za trzy punkty - 30.10.2014

W dwóch meczach 3. kolejki Superligi emocje sięgnęły zenitu. Betmix wygrał z BS System 3:2, mimo że przegrywał już dwoma golami, natomiast Aviva uratowała remis z NJ Rondo w ostatniej minucie. Te dwa mecze były takimi, jakie chcielibyśmy oglądać w każdej serii spotkań w Superlidze. (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 2/2014-2015 - 28.10.2014

Zawodnik Łukasz Rdzeń (W Porządku) za czerwoną kartkę podczas spotkania 1. kolejki I ligi z drużyną Jugostar zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. (...)

Czytaj więcej


Na ratunek Wróblewski - 27.10.2014

Za nami pierwszy, kompletny, pełen ligowych emocji weekend w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. W Superlidze lideruje Nauka Jazdy Rondo, za jej zapleczu prowadzi Brazil Da Bola, a pierwszym liderem w lidze oldbojów zostali... najmniej zmęczeni gracze Media Star. Drużyna Media Star (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 1/2014-2015 - 24.10.2014

Zawodnik Kamil Kapczyński (Aviva Zjednoczeni) za niesportowe zachowanie podczas spotkania 1. kolejki Superligi z drużyną Betmix zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. Jednocześnie informujemy, że osobą decyzyjną w sprawach dotyczących sędziów, obsady oraz spraw (...)

Czytaj więcej


Opłaty za uczestnictwo - 23.10.2014

Wpisowe w poszczególnych ligach wynosi: Superliga (10 zespołów) - 1000 zł I liga (12 zespołów) - 1000 zł Liga oldbojów (8 zespołów) - 800 zł. Opłaty należy uiścić w siedzibie OSiR Stargard Sp. z o.o. przy ul. Szczecińskiej 35 (obiekt pływalni, księgowość znajduje się na (...)

Czytaj więcej


Kostyk autorem premierowej bramki - 23.10.2014

Pięcioma meczami Superligi zainaugurowany został nowy sezon HALP Stargard. Na początek Nauka Jazdy Rondo zdeklasowała Metabo, a worek z bramkami rozwiązał Łukasz Kostyk. W planowanych trzech ligach uczestniczyć będzie w sumie 30 zespołów. Rzutem na taśmę dokooptowani zostali gracze (...)

Czytaj więcej


Mniej drużyn, ale wyższy poziom - 22.10.2014

Rusza XIV sezon Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W trzech ligach uczestniczyć będzie łącznie 29 drużyn. Kto w tym sezonie będzie rozdawał karty, a kto będzie w cieniu innych? Mecze, tak jak w ostatnich latach, rozgrywane będą w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady oraz w sali w (...)

Czytaj więcej


Formularz zgłoszeniowy do pobrania - 20.10.2014

Dla kierowników drużyn, którzy byli nieobecni na przedsezonowym spotkaniu, przygotowany został formularz zgłoszeniowy w wersji do druku. Wypełniony formularz, z podpisami zawodników należy dostarczyć najpóźniej w dniu pierwszego meczu danego zespołu.
Czytaj więcej


Terminarze na przyszły tydzień - 18.10.2014

Przedstawiamy terminarze wszystkich lig na pierwszy, inauguracyjny tydzień. W Superlidze grać będzie 10 drużyn, w I lidze 11, a w lidze oldbojów 8. Do wtorku czekamy na ewentualne sugestie odnośnie godzin rozgrywanych spotkań. W przypadku zmiany nazwy drużyny, prosimy o informację (...)

Czytaj więcej


Jeszcze można się zapisać - 15.10.2014

Byłoby dobrze, gdyby do II ligi i ewentualnie ligi oldbojów zgłosiło się jeszcze po jednym zespole. Jeżeli są chętni, a wciąż niezdecydowani, zapraszamy do kontaktu (tel. 793 004 952). A może ktoś już z grających ma kogoś, kto chce stworzyć swój własny zespół? Liga rusza już w (...)

Czytaj więcej


Wolne miejsca - 07.10.2014

Termin zapisów został przedłużony. Wciąż są wolne miejsca w rozgrywkach II ligi i ligi oldbojów. Szczegółowe informacje pod nr tel. 793 004 (...)

Czytaj więcej


Zapisy do nowego sezonu - 22.09.2014

Rozpoczynamy zapisy do kolejnej edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Drużyny kontynuujące zmagania oraz nowe, które chcą dołączyć do grona uczestników, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 793 004 952). O dokooptowaniu nowych zespołów do rozgrywek, decydować będzie kolejność (...)

Czytaj więcej


MediaStar