OSiR Stargard HALP na Facebooku


Niespodziewane zwroty akcji - 08.02.2016

W ostatni weekend mieliśmy kilka pogromów i niespodziewanych rozstrzygnięć. Nie brakowało też meczów, w których drużyny przegrywające przechylały szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tak było m.in. w starciu eRkomp z Przedszkolem Elemelek. Ci pierwsi przez większą część meczu (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 6/2015-2016 - 02.02.2016

1. Zawodnik Robert Kmiecik (Klinkier Grzelak) za czerwoną kartkę w spotkaniu 13. kolejki Superligi z drużyną Melioranci Krąpiel otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. 2. Zawodnik Grzegorz Ciołek (Granit Owczarek) za czerwoną kartkę w spotkaniu 10. kolejki ligi oldbojów z (...)

Czytaj więcej


Granit gromi i pędzi po tytuł - 01.02.2016

Komplet 13 spotkań we wszystkich trzech ligach rozegrano w ostatnią sobotę i niedzielę. W Superlidze i lidze oldbojów na prowadzeniu bez zmian, natomiast na zapleczu najwyższego szczebla, na fotel lidera powrócił Papirus II. Papirus II wygrał w hicie kolejki z licznie reprezentowaną w (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 5/2015-2016 - 27.01.2016

1. Zawodnik Rafał Mikołajczyk (Przedszkole Elemelek) za czerwoną kartkę w spotkaniu 12. kolejki Superligi z drużyną Melioranci Krąpiel otrzymuje zakaz gry w dwóch meczach swojego zespołu. 2. Zawodnik Bartosz Masłowski (Piccolo And-Stal) za czerwoną kartkę w spotkaniu 12. kolejki (...)

Czytaj więcej


Porażka Avivy - 26.01.2016

Kolejne mecze HALP za nami. W weekend posypały się kartki, w tym trzy czerwone. Największa niespodzianka to porażka Avivy z eRkompem. Aviva, tracąc punkty, znów dzieli czołowe miejsce w tabeli Superligi z Klinkierem (wygrał walkowerem z Auto-Handlem). Po piętach depcze im jednak (...)

Czytaj więcej


W niedzielę od 18.20 - 22.01.2016

Z uwagi na dwa przełożone mecze I ligi, pozostałe niedzielne mecze tego szczebla zostają przesunięte. Rywalizacja rozpocznie się o godz. (...)

Czytaj więcej


Z 30 na 31 stycznia... - 20.01.2016

Informujemy, że mecze 13. kolejki I ligi zaplanowane na 30 stycznia (sobota), rozegrane zostaną dzień później (w tej samej kolejności, od godz. 16.00). Ponadto w tę sobotę (23 stycznia) odbędzie się zaległy mecz 7. kolejki ligi oldbojów: Granit Owczarek - (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 4/2015-2016 - 19.01.2016

Zawodnik Sebastian Sikorski (Melioranci Krąpiel) za czerwoną kartkę w spotkaniu 11. kolejki Superligi z drużyną Aviva Zjednoczeni otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. (...)

Czytaj więcej


Zmienne szczęście pierwszoligowców - 18.01.2016

Sobotnia, 11. kolejka I ligi była naprawdę emocjonująca - nawet bardziej niż niektóre mecze najwyższego szczebla. Prowadzenie w tabeli utrzymał, przy dużym szczęściu, Papirus II. Drużyna Papirusa źle zaczęła mecz z Metabo. Przegrywała już 0:2 i przy jednoczesnej wygranej Magmy (...)

Czytaj więcej


Zdjęcia drużyn - 15.01.2016

Informujemy, że w sobotę i niedzielę będziemy wykonywać zdjęcia grupowe wszystkich drużyn uczestniczących w Superlidze, I lidze i lidze oldbojów. (...)

Czytaj więcej


Zwycięstwo gospodarzy, Klinkier trzeci - 12.01.2016

W Turnieju Mistrzów, rozgrywanym w Kamieniu Pomorskim, Klinkier Grzelak zajął 3. miejsce (wśród 8 startujących drużyn). W finale spotkały się dwa zespoły gospodarzy. Podobnie jak przed rokiem w Stargardzie, wygrał Repro Service Pol. Wobec powyższego, za rok turniej ponownie odbędzie (...)

Czytaj więcej


Dużo "swojaków" - 11.01.2016

Rozpoczęliśmy rundę rewanżową w Superlidze, na jej zapleczu i w lidze oldbojów. Co weekendową kolejkę odróżniło od poprzednich? Głównie to, że odnotowano kilka trafień samobójczych... Na najwyższym szczeblu faworyci mieli niemałe problemy ze zdobyciem kompletu punktów. Aviva (...)

Czytaj więcej


Przed nami rewanże - 09.01.2016

Dziś i jutro wznawiamy rozgrywki na wszystkich trzech szczeblach Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Aż dwie kolejki, dzień po dniu, rozegrają oldboje. Terminarze są dostępne w poszczególnych zakładkach. Na "giełdzie transferowej" zanotowano w przerwie kilka ruchów. Sporo zmian (...)

Czytaj więcej


Turniej Mistrzów w Kamieniu Pomorskim - 08.01.2016

W sobotę, 9 stycznia w Kamieniu Pomorskim odbędzie się V Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Futsalowych. Stargard reprezentować będzie aktualny mistrz HALP - Klinkier Grzelak. Turniej odbędzie się w hali sportowej przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim. Pierwszy mecz (...)

Czytaj więcej


To był turniej pełen niespodzianek - 07.01.2016

Tegoroczny Puchar Ligi, rozgrywany po raz szósty, był pełen niespodzianek i sensacji. Już sam fakt, że w grupie finałowej znalazł się zaledwie jeden z dziesięciu zespołów Superligi był nie lada zaskoczeniem. Ale zaskoczeniem nie było już ostateczne rozstrzygniecie... Turniej wygrał (...)

Czytaj więcej


Klinkier znów najlepszy! - 06.01.2016

Klinkier Grzelak wygrał rozgrywki Pucharu Ligi HALP. W turnieju odniósł komplet zwycięstw. Sensacyjne 2. miejsce zajęła Firma Budowlana Szubert, trzecie - Granit Owczarek, a czwarte - Pizzeria Sicilia. Najlepszym zawodnikiem spośród graczy grupy finałowej wybrany został Grzegorz Bielicki. (...)

Czytaj więcej


Święto z Pucharem - 05.01.2016

Jutro o godz. 8.00 rozpocznie się VI edycja Pucharu Ligi HALP. Zapraszamy do hali OSiR kibiców, zawodników i sympatyków stargardzkiego sportu. Z najnowszych informacji zgłaszanych przez kierowników drużyn wynika, że możliwość gry w Pucharze Ligi otrzymali zawodnicy drugoligowych (...)

Czytaj więcej


Otwarte "okienko transferowe" - 04.01.2016

Przypominamy, że trwa okres transferowy. Transfery można przeprowadzać przed lub po Pucharze Ligi HALP. Ale uwaga: zawodnik, który w Pucharze zagra w barwach nowego zespołu, nie może już reprezentować poprzedniego aż do końca sezonu. Ponadto przez cały cykl rozgrywek można zgłaszać (...)

Czytaj więcej


Szczęśliwego Nowego Roku! - 31.12.2015

Niech zbliżający się, 2016 rok - pełen piłkarskich emocji - będzie rokiem szczęśliwym, nie gorszym od obecnego, i niech życzliwość, serdeczność i poczucie humoru towarzyszą wszystkim każdego dnia. Szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy organizator HALP - Ośrodek Sportu i Rekreacji (...)

Czytaj więcej


Pucharowa drabinka - 30.12.2015

Rozlosowaliśmy pary Pucharu Ligi HALP. Wszystkie zespoły (poza Zametem, który z powodu problemów kadrowych wycofał się z turnieju) rywalizować będą w trzech rundach. Do grona finalistów awansują cztery najlepsze drużyny, które zagrają systemem każdy z każdym. Turniej, jak (...)

Czytaj więcej


Puchar Ligi - losowanie par - 29.12.2015

Jutro o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Hotelu 104 odbędzie się losowanie par Pucharu Ligi HALP. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie. Informujemy jednocześnie, że turniej w całości rozegrany zostanie w środę, 6 stycznia (Święto Trzech Króli) w godz. 8.00-18.00. Po turnieju, w (...)

Czytaj więcej


Świąt pełnych spokoju i radości! - 24.12.2015

Wszystkim zawodnikom, kibicom, sędziom oraz sympatykom rozgrywek HALP Stargard składamy życzenia zdrowych, pełnych spokoju i nadziei świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sportowych wrażeń i realizacji życiowych planów w nadchodzącym, 2016 roku. (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 3/2015-2016 - 24.12.2015

Zawodnik Hubert Jaskólski (Aviva Zjednoczeni) za czerwoną kartkę w spotkaniu 8. kolejki Superligi z drużyną Klinkier Grzelak otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. Kara nie dotyczy Pucharu Ligi (...)

Czytaj więcej


Mecz, na jaki czekaliśmy... - 23.12.2015

Radosne święta będą mieli zawodnicy Avivy Zjednoczonych. We wtorek wygrali "świętą wojnę" z Klinkierem i rzutem na taśmę awansowali na najwyższe miejsce w tabeli Superligi. Kto nie widział tego emocjonującego meczu na żywo, może go zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: (...)

Czytaj więcej


Halowe ostatki - 22.12.2015

Dziś cztery ostatnie mecze HALP w roku 2015. Zaczynamy o godz. 20.00 zaległym starciem ligi oldbojów pomiędzy Kalmarem a Granitem Owczarek. Potem, kilkanaście minut później niż pierwotnie planowano (od godz. 20.30), rozpoczną się mecze Superligi. Spośród trzech wyznaczonych, najciekawiej (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 2/2015-2016 - 22.12.2015

Zawodnik Paweł Kozłowski (Towarzystwo Przyjaciół Żubra) za czerwoną kartkę w spotkaniu 5. kolejki ligi oldbojów z drużyną Boss/Pol-Bus Suchań otrzymuje zakaz gry w 2 najbliższych meczach swojego zespołu. Kara nie obejmuje spotkań zaplanowanych w ramach Pucharu Ligi (...)

Czytaj więcej


Mistrzowie polegli z Przedszkolem - 21.12.2015

Świąteczną niespodzianką zakończył się niedzielny mecz pomiędzy Klinkierem Grzelak a Przedszkolem Elemelek. Obrońcy tytułu doznali pierwszej porażki w sezonie, przegrywając 2:6. Przedszkole - dodajmy - wygrało również sobotnie starcie z Auto-Handlem. Dla graczy Elemelka (...)

Czytaj więcej


Piątkowe mecze we wtorek - 17.12.2015

Zespoły Aviva Zjednoczeni i Zamet wystąpiły w środę z wnioskiem o przełożenie zaplanowanych na piątek spotkań. Trzecie spotkanie, które miało odbyć się w tym dniu, także zostaje obligatoryjnie odwołane. W związku z powyższym, wszystkie trzy mecze rozegrane zostaną we wtorek, 22 (...)

Czytaj więcej


Sugestie dotyczące godzin - 16.12.2015

Do przyszłego wtorku (22 grudnia) czekamy na ewentualne sugestie dotyczące terminów i godzin spotkań, zaplanowanych po Nowym Roku (postaramy się wziąć je pod uwagę). Mecze wszystkich lig, w zależności od dostępności hali, rozgrywane będą zarówno w soboty, jak i w niedziele. Piłkarze (...)

Czytaj więcej


Kompromitacja i płacz Nauki Jazdy - 14.12.2015

Hitowe, pełne zwrotów akcji spotkanie obejrzeli kibice na zakończenie 7. kolejki Superligi. Nauka Jazdy Rondo nie potrafiła utrzymać pięciobramkowej przewagi, którą wypracowała w szybki sposób, i przegrała z Klinkierem Grzelak 6:7! Gorycz porażki musieli przełknąć również zawodnicy (...)

Czytaj więcej


Betmix, czyli... Przedszkole - 08.12.2015

Drużyna Betmix TDM zmienia nazwę. Od teraz będzie występować jako Przedszkole (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 1/2015-2016 - 08.12.2015

1. Zawodnik Grzegorz Ciołek (Aris Auto Części Samochodowe) za czerwoną kartkę w spotkaniu 6. kolejki Superligi z drużyną eRkomp otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. 2. Zawodnik Jacek Komow (Piccolo And-Stal) za czerwoną kartkę w zaległym meczu 5. kolejki Superligi z (...)

Czytaj więcej


Łeb w łeb w Superlidze - 07.12.2015

Aviva Zjednoczeni i Klinkier Grzelak solidarnie dotrzymują sobie kroku w walce o mistrzostwo HALP. W I lidze samodzielnie prowadzi Papirus II. W lidze oldbojów z kompletem zwycięstw pozostaje natomiast Granit Owczarek. Za nami 15 kolejnych spotkań w ramach XV edycji rozgrywek (...)

Czytaj więcej


Wracamy po przerwie - 05.12.2015

Po kilkunastodniowej przerwie, wracamy na parkiet hali OSiR w Stargardzie. Dziś i jutro rozegranych zostanie w sumie 15 spotkań. Dziś (w sobotę) mieszanka pojedynków z wszystkich lig. Na początek (od godz. 19.00) dwa zaległe starcia Superligi, potem dwa mecze ligi oldbojów, a na koniec (...)

Czytaj więcej


Turniej w Szczecinie - 01.12.2015

Grzegorz Matlak, jeden z organizatorów Netto Szczecińskiej Ligi Piłki Nożnej, zaprasza do udziału w Turnieju Świąteczno-Noworocznym, który odbędzie się w sobotę, 12 grudnia. Drużyny chcące wziąć udział w zawodach, odsyłamy do strony: (...)

Czytaj więcej


Lider I ligi na kolanach - 24.11.2015

Papirus II, jedyny niepokonany dotąd zespól na zapleczu Superligi, także przerwał dobrą passę. A właściwie zrobili to za nich "odwieczni" rywale z Firmy Budowlanej Szubert, którzy wygrali niespodziewanie wysoko (6:1). Nie była to jedyna niespodzianka w 6. kolejce I ligi. Firma (...)

Czytaj więcej


Przekładanie spotkań - 21.11.2015

Dla osób, które nie zapoznały się z regulaminem HALP na sezon 2015/2016, przypominamy zapisy dotyczące przekładania spotkań i dopisywania nowych zawodników. Prosimy o postępowanie zgodnie z nimi! "Drużyny składają się maksymalnie z 18 zawodników. W przypadku wolnych miejsc w (...)

Czytaj więcej


Okrojona kolejka Superligi - 20.11.2015

Dwie drużyny Superligi (Klinkier Grzelak i Mariusz Sobczyk Auto-Handel) przełożyły najbliższe, sobotnie mecze. W związku z powyższym, a także z uwagi na fakt, że w sobotę do późnym godzin popołudniowych trwa w hali OSiR rodzinna impreza sportowo-rekreacyjna, trzy planowe mecze (...)

Czytaj więcej


I liga na raty - 17.11.2015

Z uwagi na ligowy mecz siatkarek Spójni Stargard, trzy pierwsze mecze I ligi zaplanowane na niedzielę zostają odwołane i przeniesione na poniedziałek. Pozostałe niedzielne spotkania (od godz. 19.00) odbędą się zgodnie z planem. Ponadto informujemy, że 7. kolejka Superligi (sobota, 12 (...)

Czytaj więcej


Dury debiut na piątkę - 16.11.2015

Oskar Dura strzelił pięć bramek w swoim pierwszym w tym sezonie występie w barwach Nauki Jazdy Rondo. Równie skuteczny był Krzysztof Pragier z pierwszoligowego Dezet-Plastu. Choć wysokich zwycięstw było w weekend wyjątkowo dużo, jedyną dwucyfrówkę osiągnął tylko BudPak/Sinus.Net. (...)

Czytaj więcej


Zmiany w piątek - 12.11.2015

Piątkowe mecze 2. ligi oldbojów Towarzystwo Przyjaciół Żubra - Kalmar oraz Granit Owczarek - BudPak/Sinus.Net, na wniosek drużyn wymienionych na pierwszych miejscach, zostają odwołane. Nowe terminy zostaną wkrótce ustalone. W związku z powyższym, korzystając z wolnego, piątkowego (...)

Czytaj więcej


Piłkarskie, świąteczne emocje - 12.11.2015

Za nami dzień pełen piłkarskich emocji. W ciągu blisko ośmiu godzin rozegrano 13 spotkań. Do siatki trafiano 82 razy. Cenne zwycięstwo odniosła m.in. Nauka Jazdy Rondo. Bez zmian, bez bramkarza i dodatkowo z karą 2 minut. W takich okolicznościach pokonała Zamet 4:2, co jest wyczynem (...)

Czytaj więcej


Osiem godzin grania - 11.11.2015

Dziś na parkiet hali OSiR wybiegną zawodnicy wszystkich 26 drużyn uczestniczących w HALP-ie. Odbędą się mecze wszystkich trzech lig, w tym inauguracyjne spotkania ligi oldbojów. Poniżej prezentujemy cały harmonogram (łącznie 13 spotkań). Wejście na halę o godz. 14.00. 4. kolejka I (...)

Czytaj więcej


Krąpiel o krok od sensacji - 10.11.2015

Melioranci Krąpiel, czyli tegoroczny debiutant w Superlidze, o mały włos nie pozbawiłby punktów utytułowanych rywali z zespołu Avivy. Również Rondo w starciu z Betmixem było w niemałych tarapatach. To były dwa najciekawsze mecze 2. kolejki najwyższego szczebla. Tytułowi Melioranci (...)

Czytaj więcej


Nowe nazwy drużyn - 06.11.2015

Trzy drużyny wystąpiły z wnioskiem o zmianę dotychczasowej nazwy. Drużyna Brazil Da Bola będzie teraz występować pod szyldem Pizzeria Sicilia, Zorza Tychowo grać będzie jako Z Wioch Ekipa, natomiast w nazwie Boss Suchań pojawił się dodatkowy człon sponsora - (...)

Czytaj więcej


"Dycha" Samych Swoich - 05.11.2015

Już trzy pełne serie spotkań mają za sobą piłkarze występujący w I lidze. Bez straty punktów pozostają dwie drużyny: Brazil Da Bola i Papirus II. Pierwsza z wyżej wymienionych drużyn była w niemałych tarapatach w starciu z FB Szubert. Rywale prowadzili już 3:0 i zapowiadało się (...)

Czytaj więcej


Dziś trzy mecze I ligi - 02.11.2015

Dziś rozpoczyna się 3. kolejka w I lidze. Na początek trzy z pięciu meczów. Ale uwaga: zaplanowane spotkania mogą rozpocząć się z kilkunastominutowym opóźnieniem (około godz. 20.30). Ta sama sytuacja dotyczy przyszłotygodniowych, poniedziałkowych spotkań Superligi. 2 listopada (...)

Czytaj więcej


Pierwszoligowcy po 2. kolejce - 31.10.2015

Za nami druga seria spotkań w I lidze. Kolejne, pewne zwycięstwo odniosła ekipa Brazil Da Bola, która pokonała Jugostar. Za blamaż sprzed kilka dni zrewanżowała się natomiast Magma, zdobywając komplet punktów w starciu z Samymi Swoimi. Udany debiut zaliczył w tym meczu Stanisław (...)

Czytaj więcej


Terminarz do końca roku - 29.10.2015

Do pobrania jest terminarz spotkań zaplanowanych do końca roku. Drużyny Superligi i I ligi rozegrają po 9 spotkań, natomiast w lidze oldbojów odbędzie się 5 z 15 kolejek. Dodajmy, że z rozgrywek wycofał się na początku tygodnia Rem-Bud, co powoduje, że będzie mniej spotkań, ale nikt w (...)

Czytaj więcej


Najbliższe mecze - 27.10.2015

W tym tygodniu odbędą się tylko mecze I ligi. W weekend żadne spotkania nie będą rozgrywane. Wkrótce opublikujemy terminarze na całą rundę we wszystkich ligach. 28 października (środa) 20.45 Sami Swoi - Magma Hurtownia Elektryczna 21.20 Papirus II - Metabo 30 października (...)

Czytaj więcej


Opłaty - 27.10.2015

Informujemy, że opłata za udział w rozgrywkach HALP wynosi w tym sezonie 833,33 zł netto. W zależności od opisu na fakturze (wpisowe lub reklama firmy), należy doliczyć podatek w wysokości 8 lub 23% VAT, co daje kwoty odpowiednio 900 i 1025 zł brutto. Opłatę, po uprzednim otrzymaniu (...)

Czytaj więcej


Strzelanie rozpoczął Rybicki - 26.10.2015

Pierwszych 10 spotkań nowego sezonu rozegrano przez weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Najwyższe zwycięstwo odniosła pierwszoligowa drużyna Brazil Da Bola, której mecz z Magmą... określany był hitem kolejki. W Superlidze zwyciężali faworyci. Premierową bramkę w nowym sezonie (...)

Czytaj więcej


3, 2, 1... start! - 24.10.2015

Godziny dzielą nas od pierwszego gwizdka w nowym sezonie rozgrywek stargardzkiej halówki. Piętnasty sezon będzie jeszcze bardziej ciekawy, a to za sprawą kilku zmian w przepisach gry. Dziś, na inaugurację oglądać będziemy mecze I ligi. Na pierwszy ogień pójdą nowe ekipy. Wprawdzie (...)

Czytaj więcej


Nowy regulamin i formularz zgłoszeniowy - 23.10.2015

Publikujemy formularz zgłoszeniowy w dwóch wersjach do pobrania oraz uaktualniony regulamin rozgrywek HALP. Prosimy zawodników, kierowników drużyn i sędziów o uważne przeczytanie go, bowiem jest kilka istotnych zmian i nowości, nie tylko w przepisach gry. O niektórych mówiliśmy na (...)

Czytaj więcej


Jedno wolne miejsce! - 22.10.2015

Wskutek rezygnacji drużyny Esencja Beauty Line z udziału w rozgrywkach HALP, zwolniło się jedno miejsce w I lidze. Drużyny zainteresowane grą mogą zgłaszać się pod nr tel. 793 004 952. Mecze odbywać się będą w weekendy, wieczorami, w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady. Miejsce (...)

Czytaj więcej


Start w najbliższą sobotę - 21.10.2015

Za nami pierwszy akcent nowego sezonu HALP, czyli... spotkanie organizacyjne. Omówiliśmy sprawy dotyczące terminarza, miejsca rozgrywania spotkań i zasad gry. Najważniejsza nowość to przepis z futsalu, dotyczący fauli akumulowanych. Jednak o szczegółach i zmianach w regulaminie (...)

Czytaj więcej


Spotkanie organizacyjne - 19.10.2015

Zapraszamy kierowników drużyn na przedsezonowe spotkanie w sprawie rozgrywek HALP. Zaplanowano je na jutro (tj. wtorek) na godz. 20.00 w Hotelu 104. (...)

Czytaj więcej


Prawie komplet... - 15.10.2015

Zdecydowana większość drużyn zadeklarowała chęć gry w nowym sezonie HALP Stargard. Kilka nie dało jeszcze ostatecznej odpowiedzi. Może się okazać, że będą wolne miejsca w I lidze, zatem wciąż zachęcamy do zgłaszania nowych zespołów (tel. 793 004 952). Rozgrywki, jeśli uda się (...)

Czytaj więcej


Zapisy - 08.10.2015

Ruszają zapisy do XV edycji rozgrywek HALP OSiR Stargard. Prosimy kapitanów drużyn startujących w lidze w poprzednim sezonie o potwierdzenie uczestnictwa bądź rezygnacji z gry (do 15 października włącznie). Nowe zespoły zostaną dokooptowane tylko w przypadku wolnych miejsc. Zapisy pod nr (...)

Czytaj więcej


MediaStar