OSiR Stargard HALP na Facebooku


Wesołych świąt! - 03.04.2015

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych składamy wszystkim uczestnikom i sympatykom, a także sędziom, partnerom i sponsorom życzenia spokoju, pogody ducha i odpoczynku w gronie najbliższych. Niechaj te święta będą chwilą wytchnienia od piłkarskich uniesień, jakich - za sprawą (...)

Czytaj więcej


Głosy na zawodników - 31.03.2015

Prezentujemy głosy oddane przez kierowników drużyn, wybranych sędziów oraz organizatora na najlepszych zawodników i bramkarzy w każdej z trzech klas rozgrywkowych. Dziękujemy za rzetelne podejście do sprawy. Po wyznaczonym terminie chęć oddania swoich głosów zadeklarowała drużyna (...)

Czytaj więcej


"Błękitny" akcent - 31.03.2015

Jutro wielki mecz: Błękitni Stargard - Lech Poznań. Ośrodek Sportu i Rekreacji trzyma mocno kciuki za naszych piłkarzy. Dzięki włodarzom KPB, mogliśmy rozlosować upominki w sam raz na to wielkie wydarzenie. Zarząd Klubu Piłkarskiego Błękitni przekazał na zakończenie HALP dwa (...)

Czytaj więcej


Podsumowaliśmy sezon - 30.03.2015

Czternasta edycja rozgrywek HALP przeszła do historii. Wystąpiło w niej 31 drużyn, w których zgłoszonych było 435 piłkarzy. Tytuł mistrzowski sprzed roku obronił Klinkier Grzelak, a w lidze oldbojów historyczny, pierwszy triumf zapewnili sobie zawodnicy drużyny Granit Owczarek. To oni (...)

Czytaj więcej


Dziś wręczenie nagród! - 27.03.2015

Zapraszamy na wręczenie nagród za uczestnictwo w 14. edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Uroczystość odbędzie się dziś (tj. piątek) w Piccolo o godz. 19.00. Podczas ceremonii nagrodzone zostaną zespoły startujące w rozgrywkach, najskuteczniejsi strzelcy w każdej z trzech (...)

Czytaj więcej


Jest rekord. Gratulujemy! - 23.03.2015

Zawodnicy z Drawska Pomorskiego, Złocieńca i Piły dopięli swego. W weekend zagrali najdłuższy mecz w futsalu na świecie. Nowy, choć jeszcze nieoficjalny rekord Guinnessa wynosi 45 godzin i 30 minut. Stargard gratuluje odwagi i realizacji tego piekielnie trudnego zadania! Mecz w hali w (...)

Czytaj więcej


Trzymamy kciuki za Drawsko! - 20.03.2015

Dziś wielkie wydarzenie w Drawsku Pomorskim. Ekipa, której część rywalizowała w styczniowym Turnieju Mistrzów w Stargardzie, rozpocznie próbę bicia rekordu Guinnessa w ciągłej grze w futsal. Aktualnie rekord wynosi 40 godzin i ustanowiony został w Norwegii w 2012 roku. W Drawsku (...)

Czytaj więcej


Kto na zakończenie? - 19.03.2015

Jeszcze najpóźniej do poniedziałku do godz. 10.00 czekamy na informacje i wpłaty na zakończenie HALP. Impreza - przypominamy - odbędzie się w piątek, 27 marca o godz. 19.00 w Piccolo. Koszt to 35 zł od osoby. Pieniądze można wpłacać w siedzibie OSiR przy ul. Szczecińskiej (I (...)

Czytaj więcej


Ostatni mecz zadecydował - 16.03.2015

Do samego końca musieliśmy czekać na ostatnie i najważniejsze rozstrzygnięcie 14. edycji HALP Stargard. Broniący tytułu Klinkier Grzelak nie przepuścił okazji i pokonując Aris Auto 4:0, zapewnił sobie piąty w historii triumf w rozgrywkach. W sobotę i niedzielę odbyły się ostatnie (...)

Czytaj więcej


Wybieramy najpopularniejszych! - 15.03.2015

Jutro (tj. poniedziałek) na Facebooku ogłoszony zostanie konkurs dla kibiców-internautów. Wspólnie wybierzemy najpopularniejszego zawodnika i najpopularniejszą drużynę 14. edycji HALP. Zabawa polegać będzie na dodawaniu komentarzy ze swoimi kandydatami do nagród. W komentarzu należy (...)

Czytaj więcej


Ostatni weekend z HALP-em - 13.03.2015

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną ostatnie mecze w 14. edycji HALP OSiR. Zawodnicy grać będą w Stargardzie i w Warnicach. Dopiero w niedzielę wieczorem, na sam deser, poznamy mistrza Superligi. O mistrzostwo walczą Klinkier Grzelak i Aviva Zjednoczeni. Pierwsi na parkiet w niedzielę (...)

Czytaj więcej


Zaproszenia do Bydgoszczy - 12.03.2015

W Bydgoszczy odbędą się turnieje dla medalistów lig halowych. Stargard również został zaproszony do udziału. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją. Na dzień 22 marca zaplanowana jest III edycja amatorskiego Turnieju Medalistów Halowych - FIT MAX GYM. Do (...)

Czytaj więcej


Zakończenie 27 marca - 11.03.2015

Informujemy, że oficjalne zakończenie sezonu odbędzie się w piątek, 27 marca o godz. 19.00 w Piccolo. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich startujących drużyn. Dla każdej przewidziane są puchary. W części oficjalnej, podczas której będziemy nagradzać zespoły i zawodników, może (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 12/2014-2015 - 11.03.2015

Z uwagi na otrzymane czerwone kartki, w ostatnich meczach sezonu zaplanowanych na najbliższy weekend pauzują: Paweł Bukowski (Zamet/Wyspa Smaku) Jarosław Piskorz (Klinkier Grzelak) Konrad Kmiecik (Aris Auto Części Samochodowe) Julian Piećko (Towarzystwo Przyjaciół Żubra). Natomiast (...)

Czytaj więcej


Rondo zmarnowało mega okazję - 10.03.2015

Nauka Jazdy Rondo nie skorzystała z prezentu od losu i na własne życzenie przegrała mecz z Klinkierem. Tytuł mistrzowski, na który wciąż miała szansę, przeszedł jej koło nosa. Wczorajszy mecz NJ Rondo z drużyną Klinkier Grzelak dostarczył mnóstwo emocji. Było w nim więcej (...)

Czytaj więcej


Krąpiel i Auto-Handel z awansem! - 09.03.2015

W niedzielę awans do Superligi HALP OSiR przypieczętowali prowadzący od dłuższego czasu w klasyfikacji I ligi Melioranci i ekipa Auto-Handlu. W lidze oldbojów mistrzostwo wywalczyli już zawodnicy Granitu. Na otwarcie szampanów trzeba jeszcze poczekać na najwyższym szczeblu. Przed nami (...)

Czytaj więcej


Sądny weekend - 07.03.2015

Dziś i jutro możemy poznać pierwsze rozstrzygnięcia w aktualnie trwającej edycji HALP. Tak jak zażarta będzie walka o mistrzostwo w Superlidze, tak samo ciekawie powinno być w lidze oldbojów. W rozgrywkach oldbojów, poza Granitem i Media Star, szanse na mistrzostwo ma także trzeci (...)

Czytaj więcej


Wyjazd do Krakowa - 07.03.2015

W imieniu KP Błękitni informujemy, że organizowany jest wyjazd na rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Cracovią, który odbędzie się 17 marca o godz. 17:45 w Krakowie. Koszt wyjazdu autokarem w dniu meczu wynosi 80 zł plus koszt biletu. Na chwilę obecną nieznane jeszcze są ceny (...)

Czytaj więcej


Wybieramy najlepszych! - 06.03.2015

Tradycyjnie wybieramy najlepszych zawodników w poszczególnych ligach. Głosują przedstawiciele wszystkich drużyn, organizator, a także sędziowie, którzy najczęściej prowadzili mecze na danym szczeblu. Wyjaśniamy zasady głosowania. Przedstawiciele każdego zespołu wskazują trzech (...)

Czytaj więcej


Mecze HALP do końca sezonu - 04.03.2015

Przedstawiamy harmonogram spotkań HALP do końca sezonu, z uwzględnieniem terminów zaległych spotkań Superligi i ligi oldbojów. Prosimy o zapoznanie się z wykazem. Przypominamy jednocześnie, że dwie weekendowe serie spotkań I ligi odbwyają się w hali OSiR w Stargardzie. 7 marca (...)

Czytaj więcej


Na mistrzów wciąż czekamy - 02.03.2015

Pomimo kolejnych spotkań rozegranych na poszczególnych szczeblach rozgrywek HALP, wciąż nie wiadomo, komu przypadną pierwsze miejsca. Szlagierowy pojedynek Klinkieru z Avvią, który będzie miał wpływ na kwestię tytułu mistrzowskiego w Superlidze, został na wniosek tych pierwszych (...)

Czytaj więcej


Zaległe mecze - 28.02.2015

Najpóźniej na początku przyszłego tygodnia zostaną ustalone terminy przełożonych spotkań Superligi i ligi oldbojów. Mecze muszą zostać rozegrane w terminie przed ostatnią kolejką w danej klasie rozgrywkowej. Informujemy też, że nie ma możliwości przełożenia na późniejszy termin (...)

Czytaj więcej


Ekwiwalenty sędziowskie - 28.02.2015

Informujemy, że ekwiwalenty sędziowskie za miesiące luty i marzec będą do odbioru w siedzibie OSiR po rozegraniu ostatnich meczów (...)

Czytaj więcej


HALP w kierunku futsalu? - 26.02.2015

Niewykluczone, że od nowego sezonu zmienią się zasady gry w naszych rozgrywkach. Trwają przymiarki i rozeznania w kwestii wprowadzenia zasad futsalowych. Futsal nieco różni się od tradycyjnych rozgrywek halowych. Najważniejsze różnice to większa tolerancja w kwestii wślizgów oraz (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 11/2014-2015 - 24.02.2015

Zawodnik Radosław Szynkiewicz (Esencja Beauty Line) za czerwoną kartkę podczas spotkania 16. kolejki Superligi z drużyną Klinkier Grzelak zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 (...)

Czytaj więcej


Brazil Da Bola nie rezygnuje - 23.02.2015

Powoli zaczynamy odliczać dni do końcowych rozstrzygnięć w 14. edycji rozgrywek HALP. W każdej lidze sytuacja wydaje się być co najmniej ciekawa, co zapowiada niesłabnące emocje w ostatnich seriach spotkań. Jedną z niewiadomych jest choćby to, kto w tym sezonie awansuje do Superligi. (...)

Czytaj więcej


Bilety na Błękitni - Cracovia - 20.02.2015

W imieniu zarządu Klubu Piłkarskiego Błękitni, zachęcamy do kupna biletów na mecz Błękitnych z Cracovią w ramach 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Wejściówki na to wielkie piłkarskie święto rozchodzą się niczym świeże bułeczki! Bilety można nabywać codziennie (oprócz (...)

Czytaj więcej


"Nie" dla aktów wandalizmu! - 18.02.2015

W związku z informacją o rzekomym porysowaniu auta jednego z zawodników HALP, postanowiono przeanalizować nagrania z kamer monitoringu przed halą przy ul. Pierwszej Brygady. Sprawca tego zdarzenia nie jest anonimowy i proszony jest o kontakt (telefoniczny bądź mailowy) z organizatorem. W (...)

Czytaj więcej


Dodatkowo 9 marca - 17.02.2015

Zaległa, 15. kolejka Superligi odbędzie się w całości w poniedziałek, 9 marca. Obowiązują godziny i kolejność gier według pierwotnego harmonogramu. (...)

Czytaj więcej


(Nie) W Porządku - 17.02.2015

Wskutek trzech walkowerów w sezonie, drużyna W Porządku zostaje wykluczona z rozgrywek. Jej wyniki zostają zachowane, a w meczach pozostałych do rozegrania przypisane zostały walkowery w stosunku 5:0 na korzyść drużyn przeciwnych. Wobec powyższego, zaszły kosmetyczne zmiany w (...)

Czytaj więcej


Remisy i wygrane jedną bramką - 16.02.2015

Kolejne mecze HALP za nami. I znów mieliśmy masę emocji, zwłaszcza w lidze oldbojów. Punkty - solidarnie - zgubili pretendenci do tytułu mistrzowskiego. W meczach rozegranych w Warnicach i w hali OSiR notowano remisy i skromne wygrane. Tylko pierwszoligowa Magma zwyciężyła więcej niż (...)

Czytaj więcej


OSiR na walentynki - 13.02.2015

W sobotę piłkarze nie grają, bo... świętują. Ośrodek Sportu i Rekreacji, korzystając z okazji, zaprasza na specjalnie przygotowaną z okazji walentynek promocję. W sobotę, w dniu św. Walentego, każda "druga połówka" ćwiczy za darmo! Promocja dotyczy wejść na basen, siłownię, (...)

Czytaj więcej


W walentynki wolne - 11.02.2015

W związku ze zgłoszonymi wnioskami o przełożenie aż czterech sobotnich meczów Superligi, postanowiono w całości odwołać 15. kolejkę. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, w tym jednym przypadku nie będzie pobierana opłata w wysokości 100 zł od drużyn wnioskujących (...)

Czytaj więcej


Rosja zbyt silna - 11.02.2015

Nie udało się wygrać, a nawet strzelić bramki Rosjanom w towarzyskim dwumeczu w futsalu. Reprezentacja Polski przegrała po raz drugi 0:6. Za to kibice w Stargardzie pokazali się z dobrej strony. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godz. 19.00. Na trybunach zasiadło ponad 1,5 tys. (...)

Czytaj więcej


Trochę o meczu i kadrze... - 10.02.2015

Rosja to aktualnie trzecia drużyna w rankingu światowym, Polska jest na 37. miejscu. Oczywiście nasi kadrowicze faworytami dzisiejszego meczu nie są, ale na pewno będą chcieli zmazać plamę z poniedziałkowego, pierwszego meczu z Rosją w Szczecinie. Polacy przegrali wczoraj w Azoty Arenie (...)

Czytaj więcej


Biletów brak! - 10.02.2015

Bilety na dzisiejszy mecz Polska - Rosja zostały wyprzedane! Osoby, które nie zdążyły zakupić wejściówek, będą mogły śledzić bezpośrednią transmisję z tego spotkania na żywo w internecie. Bezpośredni link do transmisji: (...)

Czytaj więcej


Ostatnie bilety! - 10.02.2015

Z uwagi na duże zainteresowanie meczem Polska - Rosja informujemy, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach, bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Ostatnie 50 wejściówek można jeszcze nabyć w recepcji pływalni OSiR przy ul. Szczecińskiej (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 10/2014-2015 - 10.02.2015

Zawodnik Piotr Szafraniec (Bridgestone) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 14. kolejki Superligi z drużyną BS System zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 2 (...)

Czytaj więcej


Wielkie emocje przed wielkim świętem - 09.02.2015

Widowiskowe zagrania, gol za golem, a przy tym prawdziwa dramaturgia. Niedzielna kolejka Superligi przyprawiała o palpitację serca. Wszyscy czterej faworyci do mistrzostwa zgodnie zdobyli po jednym punkcie. To był przedsmak prawdziwych emocji, jakie czekają nas w jutrzejszy wieczór w hali OSiR. (...)

Czytaj więcej


Zamet sieje zamęt... - 02.02.2015

Chęć utrzymania w Superlidze potwierdza Zamet. Drużyna ta w czterech meczach rundy rewanżowej zdobyła już 9 punktów, a w sobotę pokonała nie byle kogo, bo niedawnego lidera, czyli Betmix. Dziwna i obfitująca w niespodziewane okoliczności była z kolei 9. seria spotkań w lidze oldbojów. (...)

Czytaj więcej


Rozdaliśmy bilety! - 01.02.2015

Przypominamy, że już za 9 dni odbędzie się prestiżowy mecz futsalowych reprezentacji Polski i Rosji. Bilety są w sprzedaży, a my kilka z nich rozdaliśmy wśród miłośników piłki halowej. Trzy bilety powędrowały do szczęśliwych wygranych podczas zeszłotygodniowego Turnieju (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 9/2014-2015 - 27.01.2015

Zawodnik Norbert Pyć (W Porządku) za wybitnie niesportowe zachowanie po zakończeniu spotkania 14. kolejki I ligi z drużyną Melioranci Krąpiel zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 2 (...)

Czytaj więcej


Graliśmy z przyszłymi rekordzistami Guinnessa - 27.01.2015

Jednymi z bohaterów Turnieju Mistrzów, mimo odległego miejsca w klasyfikacji, byli reprezentanci drużyny Guinness ZDR. Ekipa dowodzona przez Karolinę Dobrowolską i Daniela Puchalskiego to twór stworzony na potrzeby próby bicia rekordu Guinnessa. Stargardzki turniej był dla zespołu (...)

Czytaj więcej


Gospodarze w cieniu Kamienia - 26.01.2015

Drużyna Repro Service Pol, reprezentująca Kamieńską Amatorską Ligę Futsalu, wygrała rozgrywany w niedzielę Turniej Mistrzów. W finale pokonała 2:1 drużynę Betmix/Aviva Stargard. Trzecie miejsce przypadło drugiej stargardzkiej ekipie, obrońcom tytułu, graczom Klinkieru Grzelak. W (...)

Czytaj więcej


Hiab sensacyjnie zwycięża - 26.01.2015

Nowicjusze wśród stargardzkich piłkarzy-amatorów, gracze Hiaba odnieśli premierowe zwycięstwo. Pokonali nie byle kogo, bo walczących o awans Samych Swoich, i to aż 6:0. W Superlidze wygraną, dającą nadzieję na tytuł mistrzowski, odniosła Aviva. W ten weekend obyło się 12 spotkań. (...)

Czytaj więcej


Debiutanci w Turnieju Mistrzów - 23.01.2015

Dziesięć drużyn wystąpi w niedzielnym Turnieju Mistrzów Lig Halowych i Futsalowych. To rekord w kilkuletniej historii tych rozgrywek. W tym gronie będzie trzech debiutantów. Turniej Mistrzów odbędzie się po raz czwarty, a po raz drugi w Stargardzie. Co roku w imprezie uczestniczyło 8 (...)

Czytaj więcej


Polska - Rosja już niebawem! - 22.01.2015

W sprzedaży są już bilety na towarzyski mecz Polska - Rosja w futsalu (10 lutego). O planowanym wydarzeniu na skalę międzynarodową oficjalnie poinformowała prezes OSiR Stargard Beata Radziszewska podczas finałowych zmagań Pucharu Ligi HALP. Futsalowe reprezentacje Polski i Rosji (...)

Czytaj więcej


Bałtyckie mistrzostwa - 21.01.2015

Już w najbliższą niedzielę Turniej Mistrzów w Stargardzie. W imprezie, mimo szczerych chęci, nie zagra nikt z Kołobrzegu. Ale tamtejsi organizatorzy zapraszają na turniej do siebie. Kołobrzeskie Stowarzyszenie Amatorskiej Piłki Nożnej zaprasza zainteresowanych do udziału w I (...)

Czytaj więcej


I liga w Stargardzie - 21.01.2015

Przypominamy, że najbliższa, 14. kolejka I ligi HALP odbędzie się w hali OSiR w Stargardzie. Początek gier w niedzielę od godz. 18.10. Dzień wcześniej natomiast odbędzie się zaległe spotkanie na tym szczeblu pomiędzy Brazil Da Bola a świeżo upieczonym debiutantem, czyli zespołem (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 8/2014-2015 - 20.01.2015

1. Zawodnik Krystian Gross (Hiab) za krytykowanie orzeczeń sędziego podczas spotkania 13. kolejki I ligi z drużyną Melioranci Krąpiel zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. 2. Sędzia Marcin Czyżak za nieprzyzwoite zachowanie po meczu 13. kolejki I ligi Brazil Da Bola - (...)

Czytaj więcej


Arisu powtórka z rozrywki - 19.01.2015

Przed tygodniem nie zabrali piątki ludzi i przegrali mecz z beniaminkiem. Teraz pokonali lidera, i to po raz drugi w sezonie! O kim mowa? O drużynie Aris Auto Części Samochodowe, która szans na tytuł raczej nie ma, ale na pewno nie zamierza ułatwić jego zdobycia innym ekipom z czołówki (...)

Czytaj więcej


25 stycznia Turniej Mistrzów - 15.01.2015

Za kilkanaście dni Stargard po raz drugi będzie gospodarzem Turnieju Mistrzów Lig Amatorskich. Obecnie trwają przygotowania i kompletowanie uczestników. Turniej mistrzów piłkarskich lig halowych i futsalowych został zapoczątkowany w 2012 roku przez Nowogard. W myśl zasady, że (...)

Czytaj więcej


Informacja dla pierwszoligowców - 14.01.2015

Informujemy, że do rozgrywek I ligi dołączył zespół Hiab. Zastąpił on ekipę Bafana Bafana (wcześniej pod nazwą Szkoła Języków Obcych Lingwi), która po pierwszej rundzie wycofała się z dalszej rywalizacji. Mimo iż debiutanci o awans nie powalczą, życzymy im powodzenia i wielu (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 7/2014-2015 - 13.01.2015

Zawodnik Marek Szafraniec (Bridgestone) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 10. kolejki Superligi z drużyną Esencja Beauty Line zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 3 (...)

Czytaj więcej


Pierwszy punkt Podgórskiego - 12.01.2015

Zwycięstwo Podgórskiego Zabytki nad Zametem w Pucharze Ligi nie było przypadkowe. W niedzielę "czerwona latarnia" I ligi urwała punkty walczącym o awans Samym Swoim. To pierwsze oczko ekipy Patryka Podgórskiego w tym sezonie. Kierownika drużyny na niedzielnym meczu nie było. Ale koledzy (...)

Czytaj więcej


Wolne miejsce w I lidze - 09.01.2015

Zwolniło się jedno miejsce w rozgrywkach I ligi HALP OSiR. Wobec powyższego, prowadzimy dodatkowy nabór. Ewentualne pytania odnośnie udziału w rozgrywkach prosimy kierować na adres: sport@osir.stargard.pl lub pod nr tel. 793 004 (...)

Czytaj więcej


Rewanżową zaczynamy w niedzielę - 07.01.2015

Prezentujemy harmonogram spotkań HALP na najbliższą niedzielę. W sobotę, z uwagi na mecz siatkarek, żadnych spotkań w hali OSiR nie zaplanowano. Na niedzielę wyznaczono 10. kolejkę Superligi oraz 12. kolejkę I ligi. Ale uwaga: jeżeli pogoda w tym dniu spowoduje przeniesienie imprezy (...)

Czytaj więcej


Pierwszoligowcy w nowych odsłonach - 07.01.2015

Wciąż można dokonywać transferów na rundę rewanżową rozgrywek HALP. Jak dotychczas największe zmiany zaszły w pierwszoligowych drużynach Brazil Da Bola i Jugostar. Skład Jugostaru został mocno przewietrzony. Odeszło kilku graczy, w tym tworzący ekipę przed kilkoma laty bracia (...)

Czytaj więcej


Trzy tysiące dla Igi! - 06.01.2015

3 tysiące złotych i 53 grosze - tyle udało się zebrać podczas zbiórki prowadzonej w trakcie Pucharu Ligi HALP. Kwotę tę zgromadziliśmy dzięki hojności startujących w Pucharze drużyn, a także kibiców i sędziów w osobach Tomasza Czyżaka, Marcina Czyżaka, Tomasza Bryły i Rafała (...)

Czytaj więcej


Klinkier po raz drugi! - 06.01.2015

Klinkier Grzelak w szczęśliwych okolicznościach został zwycięzcą Pucharu Ligi HALP. W meczu finałowym przeciwko Avivie zawodnicy Klinkieru doprowadzili ze stanu 1:3 na 3:3, a w karnych zwyciężyli 2:0. To ich druga wygrana w kilkuletniej historii tych rozgrywek. W poniedziałek, 5 (...)

Czytaj więcej


Została ósemka - 05.01.2015

Za nami planowe dwie pierwsze rundy Pucharu Ligi HALP. Z grona 30 drużyn, w grze pozostało już tylko osiem najlepszych. Wśród nich cztery zespoły reprezentują Superligę, a po dwa - I ligę i ligę oldbojów. Za burtą znalazł się m.in. Betmix, który w II rundzie przegrał z ekipą W (...)

Czytaj więcej


To już dziś! - 04.01.2015

Dziś rozpocznie się rywalizacja w V edycji Pucharu Ligi HALP. Wejście na halę od godz. 14.00, z kolei pierwszy gwizdek zabrzmi 40 minut później. Pierwszego dnia rozegrane zostaną dwie rundy. Łącznie kibice zobaczą 22 mecze z udziałem 30 drużyn. Dla ośmiu z nich rywalizacja (...)

Czytaj więcej


Transfery, terminarze - 30.12.2014

Prosimy o informacje na temat ewentualnych propozycji godzin rozgrywania spotkań drugiej rundy HALP oraz planowanych transferów. Zmienić barwy można przed Pucharem lub po Pucharze Ligi HALP. Ale uwaga: zawodnik, który zagra w nowej drużynie w Pucharze Ligi, nie może reprezentować już (...)

Czytaj więcej


Gramy dla Igi - 30.12.2014

Pucharowi Ligi HALP, który odbędzie się już za pięć dni, towarzyszy zbiórka pieniędzy na operację Igi Majewskiej. Rodzice dziewczynki wierzą, że ich córka będzie mogła normalnie chodzić i biegać. Iga Majewska urodziła się 4 grudnia 2013 roku. Od początku ciąża przebiegała (...)

Czytaj więcej


Ekwiwalenty sędziowskie - 28.12.2014

Informujemy, że z uwagi na małą liczbę spotkań w miesiącu grudniu, ekwiwalenty sędziowskie za okres od 24 listopada do 25 stycznia, włącznie z Pucharem Ligi HALP, będą wypłacane po 27 (...)

Czytaj więcej


Nagroda za 1000. bramkę - 28.12.2014

Przed świętami nagrodziliśmy zawodnika, który zdobył gola nr 1000 w tegorocznych rozgrywkach HALP OSiR. Jego autorem był Tomasz Wilczyński, reprezentant drużyny Melioranci Krąpiel. Zawodnik, który dołączył do pierwszoligowca kilka tygodni temu, już siedmiokrotnie wpisał się na listę (...)

Czytaj więcej


Wesołych świąt! - 24.12.2014

Wszystkim uczestnikom, sędziom, a także sympatykom rozgrywek HALP Stargard życzenia spokojnych i rodzinnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym roku składa Ośrodek Sportu i (...)

Czytaj więcej


Kto z kim w Pucharze... - 23.12.2014

Wczoraj rozlosowaliśmy pary Pucharu Ligi HALP OSiR. Już w I rundzie dojdzie do starcia czołowych drużyn Superligi - Arisu Auto i Klinkieru Grzelak. Trofeum sprzed roku bronić będą gracze Avivy. Zjednoczeni sięgali po puchar dwa razy: w I edycji Pucharu Ligi HALP w sezonie 2010/2011 oraz (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 6/2014-2015 - 23.12.2014

Zawodnicy Paweł Ozga (Towarzystwo Przyjaciół Żubra) i Michał Słowikowski (Jugostar) za niesportowe zachowania wobec siebie w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki I ligi zostają ukarani dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. Zawodnicy mogą wystąpić w rozgrywkach Pucharu Ligi (...)

Czytaj więcej


Jesteśmy na półmetku - 23.12.2014

Za nami pierwsza część sezonu w stargardzkiej halówce. Wczoraj obyły się trzy ostatnie, zaległe mecze. Aviva pokonała niespodziewanie dość wysoko Aris Auto 6:0. Po dwa gole zdobyli Kamil Kapczyński, Mateusz Korycki i po stałych fragmentach Daniel Hackiewicz. W końcówce Zjednoczeni (...)

Czytaj więcej


Remisy po istnych horrorach - 22.12.2014

Siódma kolejka ligi oldbojów miała niezwykle wyrównany przebieg. W dwóch meczach dosłownie się kotłowało, a emocje udzielały się zawodnikom i kibicom jeszcze długo po ostatnich syrenach. Nie inaczej było na dwóch pozostałych frontach. Przedświąteczny weekend w HALP-ie był jednym (...)

Czytaj więcej


Polowanie na gola - 20.12.2014

We wszystkich rozegranych w tym sezonie meczach padło łącznie 928 bramek. Do tysiąca już niedaleko... OSiR Stargard, organizator HALP, przygotował specjalną niespodziankę. Zawodnik, który strzeli 1000. bramkę w rozgrywkach, otrzyma karnet na wybrane przez siebie zajęcia lub usługi oraz (...)

Czytaj więcej


Puchar Ligi na początku stycznia - 19.12.2014

Tak jak wcześniej informowaliśmy, Puchar Ligi HALP odbędzie się w pierwszy weekend nowego roku. W niedzielę, 4 stycznia odbędą się rundy 1-2, a decydujące rozstrzygnięcia nastąpią dzień później, w poniedziałek. Zapraszamy kierowników drużyn na losowanie turniejowych par w (...)

Czytaj więcej


Zaproszenie do Szczecina - 18.12.2014

28 grudnia w Szczecinie odbędzie się Świąteczno-Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Doker Port. Organizator - Netto Szczecińska Liga Piłki Nożnej - zaprasza do uczestnictwa także drużyny ze stargardzkiej halówki. W turnieju weźmie udział 8-10 zespołów z (...)

Czytaj więcej


Awaria usuwana - 17.12.2014

Awaria tablicy świetlnej w hali OSiR okazała się dość poważna. Trwają prace nad usunięciem usterki. Jednocześnie apelujemy do sędziów i osób obsługujących zegar, by podczas odstawiania koszy był on wyłączony (kosze również są powiązane z elektroniką). To właśnie to było (...)

Czytaj więcej


Przypominamy o płatnościach - 16.12.2014

Przypominamy, że do 22 grudnia należy uregulować pozostałe kwoty za udział w rozgrywkach HALP Stargard. Drugie transze pozostały do zapłaty 13 drużynom. Ośrodek Sportu i Rekreacji apeluje, by dotrzymać powyższego terminu, pod rygorem nieprzystąpienia do rozgrywek Pucharu Ligi (...)

Czytaj więcej


Zaległości w poniedziałek - 16.12.2014

Zaległy mecz 6. kolejki Superligi Aviva Zjednoczeni - Aris Auto Części Samochodowe odbędzie się w poniedziałek, 22 grudnia o godz. 21.00. Wcześniej (o 20.30) zagrają ze sobą Metabo i BS System. Z kolei termin zaległego meczu 6. kolejki ligi oldbojów BudPak/Sinus.Net - Rem-Bud jest (...)

Czytaj więcej


Zamet bliski szczęścia - 15.12.2014

Nie udało się Zametowi, jednemu z czterech beniaminków Superligi, odnieść zwycięstwa. A zabrakło naprawdę niewiele... Starcie tej drużyny z Esencją Beauty Line, podobnie jak kilka innych, mogło się podobać. Do nieprawdopodobnego ścisku doszło w górnej części klasyfikacji I ligi. (...)

Czytaj więcej


Łeb w łeb na szczycie - 08.12.2014

Magma Hurtownia Elektryczna i Brazil Da Bola zgodnie zdobyły w weekend po 6 punktów. Obie drużyny w 9 kolejkach I ligi tylko raz przegrały, co plasuje je na dwóch czołowych miejscach w klasyfikacji. W Superlidze po piętach depczą sobie Betmix i Klinkier, za których plecami czai się Nauka (...)

Czytaj więcej


Sprawy sędziowskie i dyscyplinarne - 04.12.2014

Informujemy, że obowiązki konsultanta ds. sędziowskich i dyscyplinarnych, Dariusza Czaczyka przejmuje do odwołania główny koordynator rozgrywek HALP z ramienia OSiR, Sławomir Stańczyk. Wszelkie pytania, sugestie i uwagi, zarówno ze strony przedstawicieli drużyn, jak i sędziów, prosimy (...)

Czytaj więcej


Trzech nowych liderów - 01.12.2014

Betmix prowadzi w Superlidze, Magma na jej zapleczu, a BudPak/Sinus.Net w rozgrywkach oldbojów. We wszystkich trzech klasach rozgrywkowych Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej doszło do zmian na szczytach tabel. Weekendową kolejkę, w andrzejki, rozpoczęli gracze Superligi. W sobotę (...)

Czytaj więcej


Ekwiwalenty sędziowskie - 28.11.2014

Informujemy, że ekwiwalenty sędziowskie za okres od 22 października do 23 listopada włącznie są do odbioru w siedzibie OSiR przy ul. Szczecińskiej 35 (dział księgowości, I piętro). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Apeluje się, by należności odebrać do (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 5/2014-2015 - 25.11.2014

1. Zawodnik Daniel Goliński (Melioranci Krąpiel) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 6. kolejki I ligi z drużyną W Jedności Siła zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 4 meczów. 2. Zawodnik Piotr Bryła (W Jedności Siła) za krytykowanie orzeczeń sędziego podczas (...)

Czytaj więcej


Pierwszoligowi snajperzy - 24.11.2014

Dwie kolejki, dzień po dniu, rozegrali zawodnicy I ligi HALP Stargard. Na pozycji lidera umocnił się zespół Brazil Da Bola, ale grupa pościgowa ma do niego tylko trzy oczka straty. Na obiekcie w Warnicach oglądaliśmy popisy kilku napastników. Niesamowitą skuteczność prezentował m.in. (...)

Czytaj więcej


Weekendowe mecze - 21.11.2014

Informujemy, że na prośbę drużyny Melioranci Krąpiel i w porozumieniu z kierownikami zainteresowanych drużyn, zamianie uległy godziny dwóch sobotnich spotkań w I lidze. Mecz Melioranci Krąpiel - Podgórski Zabytki odbędzie się o godz. 18.10, natomiast spotkanie W Jedności Siła - (...)

Czytaj więcej


A może w kosza? - 21.11.2014

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do udziału w rozgrywkach Stargardzkiej Ligi Amatorskiej Koszykówki. Planowany start to 30 listopada lub 7 grudnia. OSiR jest nowym organizatorem rozgrywek SLAK. Tak jak w przypadku rozgrywek piłkarzy-amatorów, zmiana ta spowoduje obniżenie kosztów (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 4/2014-2015 - 18.11.2014

1. Zawodnik Maciej Hamera (Sami Swoi) za wybitnie niesportowe zachowanie podczas spotkania 4. kolejki I ligi z drużyną W Porządku zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 3 meczów. 2. Zawodnik Sebastian Sikorski (Melioranci Krąpiel) za czerwoną kartkę podczas spotkania 4. kolejki I ligi z (...)

Czytaj więcej


Porażka Klinkieru, Rondo liderem - 17.11.2014

Nie ma już drużyny z kompletem punktów w Superlidze. W niedzielę pierwszej porażki doznał Klinkier Grzelak. Klinkier w arcyciekawym starciu uległ Betmixowi 3:4. Spotkanie, jak przystało na czołowe drużyny ligi, trzymało w napięciu od pierwszych do ostatnich minut. Przy remisie 3:3, (...)

Czytaj więcej


Przełożony mecz - 13.11.2014

Mecz 4. kolejki ligi oldbojów BudPak/Sinus.Net - Granit Owczarek, na wniosek drużyny Granit Owczarek, zostaje przełożony. Przypominamy jednocześnie, że każdej drużynie przysługuje prawo przełożenia jednego meczu w sezonie. O zamiarze przełożenia meczu należy poinformować organizatora (...)

Czytaj więcej


Czyżak na piątkę - 13.11.2014

Wczoraj odbyła się 3. kolejka ligi oldbojów. Już tylko Granit Owczarek pozostaje drużyną z kompletem punktów. Bohaterem środy został młodszy z braci sędziów-zawodników, Tomasz Czyżak. Zawodnik Rem-Budu praktycznie w pojedynkę zapewnił swojej drużynie cenne trzy punkty. (...)

Czytaj więcej


Lingwi pod nową nazwą - 12.11.2014

Pierwszoligowa drużyna Szkoła Języków Obcych Lingwi zmienia nazwę na Bafana Bafana. Pod tym szyldem grać będzie już od następnej (...)

Czytaj więcej


Niedzielne pościgi - 10.11.2014

Brazil Da Bola, Melioranci i Magma. Te trzy drużyny wygrały - wydawałoby się - przegrane mecze. W sześciu rozegranych w niedzielę spotkaniach, aż trzy razy padł wynik 5:3. W miniony weekend odbyły się tylko mecze I ligi. W hali w Stargardzie, z uwagi na turniej brydżowy, nie dane było (...)

Czytaj więcej


Metabo w raju - 06.11.2014

Aż 44 gole padły w środowych meczach Superligi HALP OSiR. Rozegrano 5 spotkań 4. kolejki. Cenne punkty, w dodatku z mocnymi rywalami, zdobyli gracze Metabo i Esencji Beauty Line. Bohaterów kolejki było kilku. Gracze obu wspomnianych drużyn byli sprawcami największych niespodzianek w (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 3/2014-2015 - 04.11.2014

Zawodnik Dawid Lewandowski (Rem-Bud) za czerwoną kartkę podczas spotkania 2. kolejki ligi oldbojów z drużyną Media Star zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 (...)

Czytaj więcej


Mazur ratował Procyon - 03.11.2014

Leszek Mazur, który dołączył do zespołu Procyon Funny Boys, zdobył w niedzielę dwie bramki, które zapewniły jego drużynie cenny punkt w starciu z Darelem. Inne spotkanie 2. kolejki ligi oldbojów - Rem-Budu z Media Star - zakończyło się niespodziewanie trzy minuty przed ostatnią (...)

Czytaj więcej


Relacje, zdjęcia, video... - 31.10.2014

Miło nam poinformować, że partnerami medialnymi rozgrywek HALP OSiR zostali Głos Szczeciński i Radio Stargard. Głos będzie publikował relacje z meczów w każdy piątek w swoim stargardzkim dodatku, natomiast w Radiu o rozgrywkach będzie można usłyszeć głównie w poniedziałkowych i (...)

Czytaj więcej


Termin płatności - 31.10.2014

Informujemy, że po konsultacjach z działem księgowym, zmianie uległ termin płatności drugiej raty wpisowego za rozgrywki HALP Stargard. Opłatę należy uiścić jeszcze w tym roku kalendarzowym, najpóźniej do 22 grudnia. Za ewentualne niedogodności z tego tytułu przepraszamy, (...)

Czytaj więcej


Ambicja Betmixu za trzy punkty - 30.10.2014

W dwóch meczach 3. kolejki Superligi emocje sięgnęły zenitu. Betmix wygrał z BS System 3:2, mimo że przegrywał już dwoma golami, natomiast Aviva uratowała remis z NJ Rondo w ostatniej minucie. Te dwa mecze były takimi, jakie chcielibyśmy oglądać w każdej serii spotkań w Superlidze. (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 2/2014-2015 - 28.10.2014

Zawodnik Łukasz Rdzeń (W Porządku) za czerwoną kartkę podczas spotkania 1. kolejki I ligi z drużyną Jugostar zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. (...)

Czytaj więcej


Na ratunek Wróblewski - 27.10.2014

Za nami pierwszy, kompletny, pełen ligowych emocji weekend w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. W Superlidze lideruje Nauka Jazdy Rondo, za jej zapleczu prowadzi Brazil Da Bola, a pierwszym liderem w lidze oldbojów zostali... najmniej zmęczeni gracze Media Star. Drużyna Media Star (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 1/2014-2015 - 24.10.2014

Zawodnik Kamil Kapczyński (Aviva Zjednoczeni) za niesportowe zachowanie podczas spotkania 1. kolejki Superligi z drużyną Betmix zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu. Jednocześnie informujemy, że osobą decyzyjną w sprawach dotyczących sędziów, obsady oraz spraw (...)

Czytaj więcej


Opłaty za uczestnictwo - 23.10.2014

Wpisowe w poszczególnych ligach wynosi: Superliga (10 zespołów) - 1000 zł I liga (12 zespołów) - 1000 zł Liga oldbojów (8 zespołów) - 800 zł. Opłaty należy uiścić w siedzibie OSiR Stargard Sp. z o.o. przy ul. Szczecińskiej 35 (obiekt pływalni, księgowość znajduje się na (...)

Czytaj więcej


Kostyk autorem premierowej bramki - 23.10.2014

Pięcioma meczami Superligi zainaugurowany został nowy sezon HALP Stargard. Na początek Nauka Jazdy Rondo zdeklasowała Metabo, a worek z bramkami rozwiązał Łukasz Kostyk. W planowanych trzech ligach uczestniczyć będzie w sumie 30 zespołów. Rzutem na taśmę dokooptowani zostali gracze (...)

Czytaj więcej


Mniej drużyn, ale wyższy poziom - 22.10.2014

Rusza XIV sezon Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W trzech ligach uczestniczyć będzie łącznie 29 drużyn. Kto w tym sezonie będzie rozdawał karty, a kto będzie w cieniu innych? Mecze, tak jak w ostatnich latach, rozgrywane będą w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady oraz w sali w (...)

Czytaj więcej


Formularz zgłoszeniowy do pobrania - 20.10.2014

Dla kierowników drużyn, którzy byli nieobecni na przedsezonowym spotkaniu, przygotowany został formularz zgłoszeniowy w wersji do druku. Wypełniony formularz, z podpisami zawodników należy dostarczyć najpóźniej w dniu pierwszego meczu danego zespołu.
Czytaj więcej


Terminarze na przyszły tydzień - 18.10.2014

Przedstawiamy terminarze wszystkich lig na pierwszy, inauguracyjny tydzień. W Superlidze grać będzie 10 drużyn, w I lidze 11, a w lidze oldbojów 8. Do wtorku czekamy na ewentualne sugestie odnośnie godzin rozgrywanych spotkań. W przypadku zmiany nazwy drużyny, prosimy o informację (...)

Czytaj więcej


Jeszcze można się zapisać - 15.10.2014

Byłoby dobrze, gdyby do II ligi i ewentualnie ligi oldbojów zgłosiło się jeszcze po jednym zespole. Jeżeli są chętni, a wciąż niezdecydowani, zapraszamy do kontaktu (tel. 793 004 952). A może ktoś już z grających ma kogoś, kto chce stworzyć swój własny zespół? Liga rusza już w (...)

Czytaj więcej


Wolne miejsca - 07.10.2014

Termin zapisów został przedłużony. Wciąż są wolne miejsca w rozgrywkach II ligi i ligi oldbojów. Szczegółowe informacje pod nr tel. 793 004 (...)

Czytaj więcej


Zapisy do nowego sezonu - 22.09.2014

Rozpoczynamy zapisy do kolejnej edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Drużyny kontynuujące zmagania oraz nowe, które chcą dołączyć do grona uczestników, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 793 004 952). O dokooptowaniu nowych zespołów do rozgrywek, decydować będzie kolejność (...)

Czytaj więcej


MediaStar