Dziennik Stargardzki HALP na Facebooku


Zapisy do nowego sezonu - 22.09.2014

Rozpoczynamy zapisy do kolejnej edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Drużyny kontynuujące zmagania oraz nowe, które chcą dołączyć do grona uczestników, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 793 004 952). O dokooptowaniu nowych zespołów do rozgrywek, decydować będzie kolejność (...)

Czytaj więcej


Oldboje bezkonkurencyjni! - 02.04.2014

Nasi oldboje zajęli 1. miejsce w XIII Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych Ludowych Zespołów Sportowych Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego. Wygrywając, powtórzyli ubiegłoroczny sukces zawodników Avivy i dołożyli cegiełkę do zwycięstwa całej reprezentacji powiatu (...)

Czytaj więcej


Wyniki głosowania - 26.03.2014

Prezentujemy wyniki głosowania na najlepszych zawodników i bramkarzy w poszczególnych ligach. Tak jak rok temu, nagrodziliśmy nie tylko standardowe trzy osoby w każdej lidze (król strzelców, najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz), ale dodatkowo po dwóch graczy, którzy zyskali waszą (...)

Czytaj więcej


Frekwencja większa niż rok temu - 25.03.2014

13. edycja rozgrywek HALP przechodzi do historii. Mieliśmy 37 drużyn i 525 zawodników. Zakończenie odbyło się w ostatni piątek. Zakończony sezon był emocjonujący do ostatnich spotkań. Rzadko zdarza się, by w każdej lidze różnice punktowe były tak małe, że szanse na miejsce na (...)

Czytaj więcej


Nie wszyscy grali do końca - 18.03.2014

Za nami już wszystkie mecze XIII edycji rozgrywek HALP Stargard. W ostatniej kolejce rozstrzygała się kwestia gry o "pudło" w Superlidze oraz klarowała się sytuacja najlepszych strzelców. Nie obyło się bez walkowerów. Mecze rozegrane w sobotę i niedzielę były ostatnimi w tej edycji. (...)

Czytaj więcej


Wręczenie pucharów - 13.03.2014

Oficjalne podsumowanie rozgrywek HALP oraz wręczenie pucharów i nagród odbędzie się w piątek, 21 marca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Hotelu 104. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przybywanie skromnych delegacji z poszczególnych drużyn (tradycyjnie każda otrzyma (...)

Czytaj więcej


Zaległości - 12.03.2014

Informujemy, że zawodnicy tych drużyn, które nie wywiązały się z zobowiązań finansowych, nie będą mogli być zgłoszeni do rozgrywek HALP w nowym sezonie. Decyzja zostanie cofnięta po ewentualnym uregulowaniu zaległości przez drużynę. Jednocześnie przypominamy, że zespoły, które (...)

Czytaj więcej


Klinkier mistrzem, Zenit Pit-Stop z awansem - 10.03.2014

Znamy już praktycznie wszystkie rozstrzygnięcia w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Najlepszą drużyną XIII edycji był Klinkier Grzelak, który zapewnił sobie tytuł po niedzielnej wygranej 1:0 nad Arisem Auto Części Samochodowe. Do Superligi, obok Esencji, awansował w niesamowitych (...)

Czytaj więcej


Wybieramy! - 07.03.2014

Tradycyjnie wybieramy najlepszych zawodników w poszczególnych ligach. Zasady głosowania są bardzo proste. Przedstawiciele każdego zespołu wskazują trzech najlepszych - według własnej oceny - zawodników w swojej lidze, a także najlepszego bramkarza. Zawodników wybieramy według (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 15/2013-2014 - 04.03.2014

Decyzje dyscyplinarne po meczach rozegranych w ostatni weekend: 1. Zawodnik Wojciech Sokołowski (Mariusz Sobczyk Auto-Handel) za czerwoną kartkę w niedzielnym meczu II ligi z drużyną Jugostar (3:7) zostaje odsunięty od gry w ostatnim spotkaniu swojego zespołu. 2. Drużyna Posadzki A.P., (...)

Czytaj więcej


Esencja z awansem! - 03.03.2014

Esencja Beauty Line jest pierwszym zespołem, który wywalczył przepustkę do Superligi HALP Stargard. To dzięki Damianowi Żabie, który w niedzielę rozstrzelał Zenit Pit-Stop, powiększając przy tym swój imponujący dorobek bramkowy. Wiadomo też, że z I ligą, obok Posadzek A.P, żegna (...)

Czytaj więcej


Harmonogram do końca sezonu - 27.02.2014

Poniżej publikujemy rozpiskę spotkań na poszczególnych szczeblach rozgrywek HALP aż do zakończenia rozgrywek, czyli 16 marca. W zestawieniu ujęte zostały zaległe mecze, których terminy zostały uzgodnione ze stronami. Drobne zmiany i małe przesunięcia zaszły w terminarzu najbliższej (...)

Czytaj więcej


Oldboje zagrali dla Jessiki - 25.02.2014

Zawodnicy stargardzkiej Kręgielni Rondo wygrali niedzielny I Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów. Impreza poświecona była 8-letniej Jessice Cendrowskiej, która walczy z białaczką. W turnieju wystąpiło 7 drużyn. Kręgielnia była bezapelacyjnie najlepsza, wygrywając (...)

Czytaj więcej


Złoty gol bramkarza i zwycięstwa outsiderów - 24.02.2014

Michał Kruszyński, bramkarz Avivy, był autorem jedynej bramki w meczu z Betmixem. Zwycięstwa nad czołowymi drużynami zanotowali ponadto gracze Piccolo And-Stal i Eurotermiki. Na niższych szczeblach mamy z kolei pierwsze rozstrzygnięcia. Chodzi o awanse do I ligi drużyn W Porządku i Mariusz (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 14/2013-2014 - 19.02.2014

Decyzje dyscyplinarne po meczach rozegranych w ostatni weekend: 1. Zawodnik Paweł Pakul (Aviva Zjednoczeni) za czerwoną kartkę w sobotnim meczu Superligi z Piccolo And-Stal (3:3) zostaje odsunięty od gry w następnym spotkaniu swojego zespołu. 2. Drużyna Eurotermika za nieusprawiedliwione (...)

Czytaj więcej


Porządek w II lidze, W Porządku na szczycie - 17.02.2014

Drużyna W Porządku, wygrywając w odstępie czterech dni dwa ważne mecze w II lidze, znacznie przybliżyła się do awansu. Na zapleczu Superligi prowadzenie utrzymuje Esencja Beauty Line, ale do rozegrania pozostały jej minimum dwa trudne spotkania. Na najwyższym szczeblu kolejne w sezonie (...)

Czytaj więcej


Małe zmiany w czwartek - 12.02.2014

Drobnej modyfikacji uległ harmonogram czwartkowej serii ligi oldbojów. Jedno ze spotkań, Kręgielnia Rondo - BudPak/Ben-Bruk, na wniosek tych ostatnich, zostało przełożone. W to miejsce, za zgodą zainteresowanych stron, odbędzie się zaległy mecz II ligi, Melioranci Krąpiel - W Porządku. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 13/2013-2014 - 12.02.2014

Decyzje dyscyplinarne po meczach rozegranych w ostatni weekend: 1. Zawodnicy Tomasz Królak (W Porządku) i Mateusz Bednarski (Aris Auto Części Samochodowe) za czerwone kartki w niedzielnych meczach HALP zostają odsunięci od gry w następnych spotkaniach swoich zespołów. 2. Zawodnik (...)

Czytaj więcej


Gole szczęścia Policji - 10.02.2014

W Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej im bliżej końca sezonu, tym poziom emocji jest jeszcze wyższy. W 13. kolejce Superligi Klinkier pokonał w meczu na szczycie Avvię, a na zapleczu najwyższego szczebla prowadzenie, mimo porażki, zachowała Esencja Beauty Line. W lidze oldbojów (...)

Czytaj więcej


Fiszer się rozstrzelał - 03.02.2014

Wojciech Fiszer, zawodnik BS System, znów zapewnił swojej drużynie punkty. Zarówno on, jak i Tomasz Romanowski byli głównymi aktorami sobotnich spotkań w Superlidze. Dodajmy, że obaj są w czwórce najskuteczniejszych graczy najwyższego szczebla. W 12. kolejce na brak emocji narzekać nie (...)

Czytaj więcej


Mecze w weekend - 31.01.2014

Oto rozpiska spotkań na weekend: 1 lutego (sobota) - hala OSiR 19:00 Cargotec - Piccolo And-Stal (S) 19:35 BS System - Betmix (S) 20.10 WOLNY TERMIN 20:45 Nauka Jazdy Rondo - Klinkier Grzelak (S) 21:20 Eurotermika - Aviva Zjednoczeni (S) 2 lutego (niedziela) - hala OSiR 19:00 Media (...)

Czytaj więcej


Sędziowie pod lupą - 30.01.2014

Od 1 lutego funkcję konsultanta ds. sędziowskich pełnić będzie Dariusz Czaczyk, na co dzień obserwator z ramienia ZZPN. Do jego obowiązków należeć będzie ocena pracy sędziów na poszczególnych szczeblach, wyjaśnianie i analiza spornych sytuacji w relacjach z zawodnikami i sędziami, a (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 12/2013-2014 - 29.01.2014

Decyzje dyscyplinarne po meczach rozegranych w ostatni weekend: 1. Zawodnik Bartosz Jasiński (Piccolo And-Stal) za czerwoną kartkę w meczu z drużyną BS System (3:10) zostaje odsunięty od gry w następnym spotkaniu swojego zespołu. 2. Zawodnik Krystian Cieplak (Aviva Zjednoczeni) za wybitnie (...)

Czytaj więcej


W czołówkach coraz większy ścisk - 27.01.2014

W Superlidze oraz na jej zapleczach nadal trudno wskazać faworytów do zajęcia najwyższych miejsc. Sytuacje na szczytach wszystkich lig zmieniają się z tygodnia na tydzień. W niedzielę dwa punkty w wydawałoby się łatwym spotkaniu straciła Aviva. Remis Avivy z Cargotekiem 3:3 to (...)

Czytaj więcej


Podziękowania - 24.01.2014

Otrzymaliśmy podziękowania za okazane wsparcie i zbiórkę pieniędzy. Dyrekcja, wychowawcy oraz wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych są wdzięczni za hojność i pamięć o nich. O działalności instytucji można poczytać na stronie (...)

Czytaj więcej


Maszyny do szycia za zebrane pieniądze - 23.01.2014

We wtorek przekazaliśmy sześć maszyn do szycia dla wszystkich sześciu placówek opiekuńczo-wychowawczych, znajdujących się w Stargardzie i w Witkowie Drugim. Zapotrzebowanie na nie zgłosiła dyrektor Centrum Obsługi POW, Jolanta Kawszyn, a udało się je kupić dzięki pieniądzom zebranym (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 11/2013-2014 - 21.01.2014

Zawodnik Marcin Rumiński (Funny Boys) za czerwoną kartkę w meczu 12. kolejki ligi oldbojów z BudPakiem/Ben-Brukiem (5:6) zostaje odsunięty od gry w najbliższym spotkaniu swojego (...)

Czytaj więcej


Gole nowicjuszy - 20.01.2014

Historyczne zwycięstwo Cargotecu w Superlidze, druga w sezonie wygrana Keramzytu nad Klinkierem, a także skuteczne pościgi Jedności, Auto Optyka i Magmy - to najważniejsze epizody weekendowych spotkań w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Co ważniejsze, w wielu rozegranych meczach do (...)

Czytaj więcej


800 zł na WOŚP - 14.01.2014

Z wpisowego za udział w Turnieju Mistrzów zebraliśmy planowe 800 zł. Pieniądze zostały przekazane w niedzielę wieczorem do stargardzkiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy przedstawicielom wszystkich ośmiu startujących drużyn za sumienność i dotrzymanie (...)

Czytaj więcej


Mistrz nad mistrzami - 14.01.2014

W niedzielę mieliśmy małą odskocznię od zmagań w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Na parkiecie hali OSiR odbył się Turniej Mistrzów. Wygrał go Klinkier Grzelak, broniąc tytuł z zeszłego roku. Jednym z bohaterów turnieju był stojący między słupkami Marek Wrzosek. Była to (...)

Czytaj więcej


Dzień konia Patryka Przybyły - 13.01.2014

Niecodzienny wynik w rozgrywkach HALP Stargard. Na zapleczu najwyższego szczebla Metabo rozbiło Posadzki A.P. aż 17:4. Dziesięć bramek dla zwycięzców zdobył Patryk Przybyła. - Nie tylko strzelał, ale też podawał kolegom, zaliczył ponadto poprzeczkę. Miał prawdziwy dzień konia - (...)

Czytaj więcej


Konfrontacja najlepszych z najlepszych - 11.01.2014

Już jutro w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pierwszej Brygady 1 odbędzie się Turniej Mistrzów Lig Amatorskich. Ta impreza to nowość w kalendarium miejskich wydarzeń sportowych. Wystąpią zespoły z siedmiu miast. Turniej będzie miał akcent charytatywny. Historia Turnieju (...)

Czytaj więcej


Termin wpłat wydłużony o tydzień - 10.01.2014

Z uwagi na nieobecność organizatora na sobotnich i niedzielnych meczach, prosimy o uregulowanie opłat za udział w rozgrywkach HALP w redakcji "Dziennika Stargardzkiego" przy ul. Szczecińskiej 26/3 (czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, a w poniedziałek i czwartek do około (...)

Czytaj więcej


Wracamy do rozgrywek ligowych - 09.01.2014

W nadchodzący weekend czekają nas pierwsze mecze rewanżowe w I i II lidze. Do rywalizacji dzień wcześniej wrócą również oldboje. Mecze 10. kolejki Superligi odbędą się za tydzień. Zarówno w Superlidze, jak i I oraz II lidze odbędzie się do marca 9 kolejek. Oldboje, z racji gry w (...)

Czytaj więcej


Przeprosiny - 09.01.2014

W związku z zaistniałą sytuacją chciałbym przeprosić sędziego Marcina Dubaniewicza za moje zachowanie. Jest mi bardzo przykro, że doszło do takiego incydentu, taka sytuacja już się więcej nie powtórzy. Z poważaniem, Kamil (...)

Czytaj więcej


Sukces! Zebraliśmy prawie 2 tysiące! - 08.01.2014

Wszystkie drużyny, które uczestniczyły w Pucharze Ligi HALP, dołożyły cegiełkę do zaspokojenia niezbędnych potrzeb wychowanków stargardzkich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Do zbiórki włączyli się także sędziowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Razem zebraliśmy 1915,97 zł! (...)

Czytaj więcej


Aviva, czyli nieprawdopodobne, a jednak... - 05.01.2014

BudPak/Ben-Bruk z ligi oldbojów mógł odnieść historyczne zwycięstwo w Pucharze Ligi HALP. W decydującym meczu stracił jednak prowadzenie i wylądował na 3. miejscu. Puchar Ligi HALP po raz drugi w ciągu 4 lat zdobyli zawodnicy Avivy. Z pewnością na długo zapamiętają okoliczności, w (...)

Czytaj więcej


Wyniki Pucharu Ligi - rundy I-III - 04.01.2014

Cztery zespoły z Superligi i jeden z ligi oldbojów zagrają jutro w finałowej rundzie Pucharu Ligi HALP. Do najlepszej piątki awansowali: Keramzyt System (Superliga), Nauka Jazdy Rondo, Eurotermika, BudPak/Ben-Bruk i Aviva Zjednoczeni. Początek niedzielnej rywalizacji o godz. 19.00. Ww. (...)

Czytaj więcej


Gramy i pomagamy - jutro turniej! - 03.01.2014

Jutro o 10.00 początek Pucharu Ligi HALP. Około 400 zawodników zrzeszonych w ponad 30 drużynach będzie przez blisko 10 godzin rywalizować o wejście do rundy finałowej. Zwycięzca będzie tylko jeden. Przypominamy o prowadzonej przez nas zbiórce. Podczas jutrzejszego turnieju zbieramy (...)

Czytaj więcej


"Dziennik" w nowym miejscu - 02.01.2014

Informujemy, że "Dziennik Stargardzki" ma nową siedzibę. Od teraz jesteśmy na ul. Szczecińskiej 26/3, naprzeciwko stacji paliw (...)

Czytaj więcej


Kilka praktycznych informacji - 02.01.2014

Przedstawiamy kilka istotnych informacji dla kierowników drużyn i uczestników rozgrywek HALP Stargard. Okienko transferowe Zostało otwarte i trwa do momentu rozpoczęcia rundy rewanżowej w trzech ligach otwartych oraz do czasu rozpoczęcia 11. kolejki w lidze oldbojów. Barwy można (...)

Czytaj więcej


Drabinka w PDF - 31.12.2013

Publikujemy harmonogram Pucharu Ligi HALP na sobotę. Poniższą drabinkę można pobrać i wydrukować. Do finałowej rundy - przypominamy - awansuje pięć najlepszych drużyn. DRABINKA - plik (...)

Czytaj więcej


Puchar Ligi i szczytny cel - 31.12.2013

Poznaliśmy zestaw par w zbliżającym się Pucharze Ligi HALP. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00, a zakończy w niedzielę wieczorem. Tak jak w poprzednich latach, czeka nas moc atrakcji i - miejmy nadzieję - niemało sportowych niespodzianek. Będzie to już IV edycja Pucharu (...)

Czytaj więcej


Losowanie par Pucharu Ligi - 30.12.2013

Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu, w trakcie którego rozlosowane zostaną pary Pucharu Ligi. Kierowników drużyn zapraszamy do sali konferencyjnej Hotelu 104 na godz. 19.00. Pucharową drabinkę opublikujemy dziś wieczorem lub we wtorek rano. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 10/2013-2014 - 30.12.2013

Zawodnik Kamil Bartoszyński (Aris Auto Części Samochodowe) zostaje odsunięty od gry w rozgrywkach HALP Stargard do końca obecnego sezonu. Kara obejmuje również rozgrywki Pucharu (...)

Czytaj więcej


Wesołych świąt! - 24.12.2013

Wszystkim zawodnikom, trenerom, kibicom, sędziom oraz sympatykom rozgrywek HALP Stargard składamy życzenia zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności na co dzień w zbliżającym się 2014 roku. Niech piłka nożna w stargardzkim wydaniu halowym będzie dla wszystkich (...)

Czytaj więcej


HALP na półmetku - 23.12.2013

Klinkier Grzelak rzutem na taśmę objął prowadzenie po pierwszej rundzie w tabeli Superligi HALP Stargard. Swoich szans nie wykorzystali jego bezpośredni rywale w walce o tytuł mistrzowski. W I lidze samodzielnym liderem jest Metabo, a na najniższym szczeblu prowadzą Melioranci Krąpiel i (...)

Czytaj więcej


W styczniu Puchar Ligi i Turniej Mistrzów - 21.12.2013

Jutrzejszymi meczami Superligi zakończy się pierwsza część tegorocznych zmagań w stargardzkiej halówce. Przed wznowieniem rozgrywek w ramach rundy rewanżowej, odbędą się dwa turnieje. Tak jak informowaliśmy na początku sezonu, 4 stycznia (sobota) odbędzie się Puchar Ligi HALP. (...)

Czytaj więcej


Bal Przyjaciół Sportu - 18.12.2013

Roman Lewandowski, reprezentant drużyn Aris Auto Części Samochodowe i Kręgielnia Rondo, organizuje VII Charytatywny Bal Przyjaciół Sportu. Impreza odbędzie się 25 stycznia. Nadal są wolne miejsca. Bal, oprócz dobrej zabawy miłośników środowiska sportowego i nie tylko, ma na celu (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 9/2013-2014 - 18.12.2013

Zawodnicy Marek Słoma (Aviva Zjednoczeni) i Krystian Domowicz (Rem-Bud) za czerwone kartki w ostatnich spotkaniach Superligi i ligi oldbojów zostają odsunięci od gry w najbliższych meczach swoich (...)

Czytaj więcej


Remis Rem-Budu jak marzenie - 16.12.2013

Zawodnicy Rem-Budu, słynący z nieprzeciętnej aktywności werbalnej podczas spotkań HALP Stargard, wywalczyli w pocie czoła remis z Funny Boys. Punktami podzieliły się też zespoły Kręgielni Rondo i BudPaku/Ben-Bruku. W Superlidze padła trzecia w sezonie, a druga autorstwa graczy Aris Auto (...)

Czytaj więcej


Drobne zmiany w 9. kolejce - 11.12.2013

Zaszły kosmetyczne zmiany w harmonogramie 9. kolejki w Warnicach (22 grudnia). Jedno ze spotkań, Metabo - Esencja Beauty Line odbędzie się awansem, dzień wcześniej, w hali OSiR w Stargardzie. Godziny dwóch innych, rozgrywanych w porze wieczornej, uległy drobnym przesunięciom. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 8/2013-2014 - 11.12.2013

Drużyna Eurotermika zostaje ukarana karą pieniężną w wysokości 50 zł za nieusprawiedliwione niestawienie się na meczu 7. kolejki Superligi z Nauką Jazdy (...)

Czytaj więcej


Mikołajkowe niespodzianki i sensacje - 09.12.2013

W ostatni weekend mieliśmy masę emocji. Sensacyjnej porażki - mimo trzybramkowego prowadzenia - doznała Aviva, niemało krwi Arisowi Auto napsuł Cargotec, a na zapleczu Superligi pewne zwycięstwo dali sobie wyrwać gracze Metabo. W lidze oldbojów zaledwie jedno oczko wywalczyli dwaj (...)

Czytaj więcej


Zaległe mecze - 06.12.2013

W porozumieniu z przedstawicielami drużyn, ustalone zostały terminy zaległych spotkań. Mecz Rem-Bud - Kręgielnia Rondo (liga oldbojów) zostanie rozegrany w najbliższą środę o godz. 21.20, z kolei mecz Superligi Aris Auto Części Samochodowe - Klinkier Grzelak odbędzie się w piątek, 20 (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 7/2013-2014 - 04.12.2013

Zawodnik Piotr Andrzejczyk (W&K Forever) za wybitnie niesportowe zachowanie wobec rywala w meczu ze Szkołą Języków Obcych Lingwi (0:15) zostaje ukarany dyskwalifikacją w wymiarze 4 kolejnych spotkań. (...)

Czytaj więcej


Wyrównany poziom w II lidze - 02.12.2013

Cztery z pięciu niedzielnych meczów II ligi HALP Stargard kończyły się zwycięstwami różnicą jednej bramki. Tak wyrównanych spotkań nie mieliśmy nawet na wyższym szczeblu. Z kolei w lidze oldbojów, w trzech grach padły dwa remisy. O dwucyfrówki pokusili się reprezentanci broniącej (...)

Czytaj więcej


W piątek później - 28.11.2013

Piątkowe mecze ligi oldbojów rozpoczną się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Wejście na halę o godz. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 6/2013-2014 - 26.11.2013

Zawodnik Krzysztof Filipowicz (Keramzyt System) za czerwoną kartkę w meczu 5. kolejki Superligi z zespołem Cargotec (2:0) zostaje odsunięty od gry w jednym spotkaniu. (...)

Czytaj więcej


Mistrzowie tracą punkty, Jedność wraca do gry - 25.11.2013

Piąte serie spotkań w trzech ligach otwartych HALP Stargard nie wyjaśniły sytuacji w górnych rejonach tabel, a jeszcze bardziej je skomplikowały. Na uwagę zasługuje pierwsze zwycięstwo mającej dużo większe ambicje Jedności oraz pierwsza porażka Meliorantów z Krąpiela. W Superlidze (...)

Czytaj więcej


Zamiana godzin w Warnicach - 22.11.2013

Na prośbę drużyny Papirus II, zmianie uległa godzina niedzielnego meczu tej drużyny z Auto Optykiem Rogowo. Spotkanie to odbędzie się o godz. 19:35, natomiast zespoły Magma i Jugostar zmierzą się wcześniej - o godz. 16:00. Decyzja została podjęta po konsultacji z przedstawicielami (...)

Czytaj więcej


Nie zobaczymy meczu kolejki - 22.11.2013

Zaplanowany na niedzielę mecz Aris Auto Części Samochodowe - Klinkier Grzelak został, na wniosek drużyny Klinkier Grzelak, odwołany. Nowy termin zostanie ustalony w porozumieniu z przedstawicielami obu zespołów. Przypominamy jednocześnie, że przekładanie spotkań na inny dzień jest (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 5/2013-2014 - 19.11.2013

Drużyny Cargotec i Piccolo And-Stal zostają ukarane karami finansowymi w wysokości po 50 zł za nieusprawiedliwione niestawienie się na meczach 4. i 6. kolejki Superligi. Kary winny być opłacone najpóźniej przed rozpoczęciem kolejnych spotkań obu zespołów. (...)

Czytaj więcej


Trzy dni emocji - 18.11.2013

Za nami kolejne spotkania w rozgrywkach HALP Stargard. W szlagierowym meczu Superligi Klinkier Grzelak wygrał z drużyną Avvia Zjednoczeni, w I lidze pierwszej porażki doznała Esencja Beauty Line, natomiast na najniższym froncie po pierwszy komplet punktów sięgnęli piłkarze (...)

Czytaj więcej


Zdjęcia w Warnicach - 15.11.2013

W niedzielę będziemy wykonywać zdjęcia podczas meczów w Warnicach. Dotychczasowe fotki autorstwa Marcina Kopczyńskiego z 4 Studio Design można oglądać na naszej stronie internetowej oraz na profilu rozgrywek HALP na Facebooku. Przypominamy też, że archiwalne dane oraz zdjęcia z (...)

Czytaj więcej


Szlagierowo w sobotę - 15.11.2013

Dwie serie spotkań rozegrają w ciągu trzech dni zawodnicy Superligi. Zwłaszcza w sobotę będziemy mieli co oglądać. Na ten dzień zaplanowane są dwa szlagierowe mecze. Nauka Jazdy Rondo, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała, zagra z Arisem Auto, mającym w swych szeregach (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 4/2013-2014 - 12.11.2013

Zawodnik Krzysztof Szunejko (W Porządku) za czerwoną kartkę w meczu 3. kolejki II ligi z Magmą (9:3) zostaje odsunięty od gry w jednym spotkaniu. (...)

Czytaj więcej


9:3 razy trzy - 11.11.2013

W 10 meczach I i II ligi, rozegranych w niedzielne popołudnie, aż trzykrotnie padł wynik 9:3. Nie mieliśmy za to żadnego remisu, a zawodnikami, którzy trafiali do siatki najczęściej byli Igor Bargiel i Tomasz Piotrowski. Igor zdobył sześć bramek dla Mariusza Sobczyka w wygranym 14:0 (...)

Czytaj więcej


Praca w MN Sport - 05.11.2013

Firma MN Sport, partner piłkarzy-amatorów, poszukuje pracownika do sklepu piłkarskiego w Stargardzie przy ul. Kazimierza Wielkiego 6. CV należy przesyłać na adres mnsport-stargard@mnsport.pl Jednocześnie przypominamy o rabacie na zakupy w sklepie MN Sport na hasło "HALP Stargard". Wkrótce (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 3/2013-2014 - 05.11.2013

Wynik meczu Keramzyt System - Rem-Bud (1:1) z dnia 2 listopada zostaje zweryfikowany jako walkower 5:0 na korzyść drużyny Keramzyt System. W zespole Rem-Bud wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry w lidze (...)

Czytaj więcej


Szybki Bil szybszy niż Aris Auto - 04.11.2013

Keramzyt System wygrał w meczu 3. kolejki Superligi z Arisem Auto. Trzy gole zdobył w tym spotkaniu Patryk Bil, jeden z najmłodszych graczy w rozgrywkach. Punkty zgubił ponadto Klinkier Grzelak, natomiast na zapleczu ekstraklasy kolejne zwycięstwa odniosły ekipy Metabo i Esencji Beauty Line. (...)

Czytaj więcej


Minuta ciszy - 31.10.2013

W związku z ogłoszoną na dzień 3 listopada żałobą narodową, mecze rozpoczynające sobotnie i niedzielne kolejki w hali OSiR i w Warnicach zostaną poprzedzone minutą ciszy. (...)

Czytaj więcej


Zmiana terminu 6. kolejki Superligi - 31.10.2013

Z uwagi na konieczność przygotowania hali OSiR do turnieju tańca, mecze 6. kolejki Superligi zaplanowane na andrzejkową sobotę (30 listopada) nie odbędą się. W porozumieniu z kierownikiem obiektu, wyznaczono nowe terminy spotkań tejże kolejki. Mecze odbędą się awansem w dniach 17 i 18 (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 2/2013-2014 - 30.10.2013

Zawodnik Wiktor Odya (Betmix) za wybitnie niesportowe zachowanie wobec rywala w meczu z Aris Auto Części Samochodowe (3:5) zostaje odsunięty od gry w 2 kolejnych spotkaniach swojego (...)

Czytaj więcej


Dwucyfrówki jeszcze nie teraz - 28.10.2013

Za nami 18 kolejnych spotkań w rozgrywkach Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Poza pojedynczymi meczami w każdej lidze, w zdecydowanej większości zwycięskie drużyny wygrywały różnicą kilku goli. I mimo że pogromów nie brakowało, żadnemu z zespołów nie udało się osiągnąć (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 1/2013-2014 - 22.10.2013

Zawodnik Grzegorz Ciołek (Kręgielnia Rondo) za czerwoną kartkę w meczu 1. kolejki ligi oldbojów z Keramzytem System (3:1) zostaje odsunięty od gry w jednym (...)

Czytaj więcej


Mistrzowie przeszli samych siebie - 21.10.2013

Osiem pierwszych spotkań rozegrano w ramach XIII edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pierwszym liderem w Superlidze została broniąca tytułu Aviva, natomiast bez punktów już na inaugurację pozostali chcący pokrzyżować im szyki gracze Klinkieru Grzelak. Niewyobrażalnej sztuki w (...)

Czytaj więcej


Startujemy! - 19.10.2013

Dziś ruszają rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Na początek odbędą się trzy mecze ligi oldbojów, jutro - pięć spotkań w ramach Superligi. Jest to 13. edycja rozgrywek piłkarzy-amatorów. W nowym, trzynastym już sezonie wystąpi 37 drużyn. Po dziesięć rywalizować (...)

Czytaj więcej


MN Sport wśród naszych partnerów - 18.10.2013

Firma MN Sport została partnerem rozgrywek HALP Stargard. Na początek właściciel Miłosz Najda przygotował dla uczestników ligi 10-procentowy rabat na dowolne zakupy. W Stargardzie sklep z piłkarskim asortymentem mieści się przy ul. Kazimierza Wielkiego 6. (...)

Czytaj więcej


Wpisowe i formularze zgłoszeniowe - 16.10.2013

Przypominamy kierownikom wszystkich drużyn o dopełnieniu formalności. Przed pierwszymi meczami w każdej lidze należy uiścić wpisowe - w całości lub pierwszą transzę. Należy też dostarczyć wypełniony formularz z datami urodzenia i podpisami wszystkich zgłoszonych graczy oraz danymi (...)

Czytaj więcej


Strona na nowy sezon - 15.10.2013

Strona internetowa rozgrywek HALP Stargard została zaktualizowana i odnowiona. Poszczególne działy zostały ujednolicone i stały się bardziej przejrzyste. W zakładkach dotyczących poszczególnych lig zostały już zamieszczone terminarze spotkań do końca grudnia. Informujemy przy tym, że (...)

Czytaj więcej


Harmonogram pierwszych kolejek - 12.10.2013

Publikujemy harmonogram spotkań w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej do końca października. Początek emocji już za tydzień! 19 października (sobota) - hala OSIR 1. kolejka ligi oldbojów 19.00 Funny Boys - Media Star 19.35 Keramzyt System - Kręgielnia Rondo 20.10 BudPak/Ben-Bruk (...)

Czytaj więcej


Socatots partnerem HALP - 11.10.2013

Partnerem rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej została szkółka Socatots oraz Brazylijskie Szkoły Piłkarskie. Oba projekty skierowane są do dzieci uprawiających piłkę nożną, głównie w jej halowym wydaniu. Socatots i Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to siostrzane programy, (...)

Czytaj więcej


Pliki do pobrania - 09.10.2013

Poniżej zamieszczamy do pobrania formularz zgłoszeniowy oraz ogólny harmonogram rozgrywek. Trwają prace nad przygotowaniem strony do nowego sezonu.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK -> kliknij, aby (...)

Czytaj więcej


O terminarzach - 09.10.2013

Terminarze poszczególnych lig pojawią się na stronie do końca tego tygodnia. Do piątku do godz. 10:00 czekamy na informacje od kierowników drużyn na temat ewentualnych, najbardziej dogodnych godzin rozgrywania spotkań. Na podobne informacje czekamy też w przypadku zawodników, którzy (...)

Czytaj więcej


Informacje dla uczestników - 09.10.2013

Mecze Superligi i ligi oldbojów rozgrywane będą w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady w Stargardzie w soboty i niedziele od 19.00. Na spotkaniu organizacyjnym ustalono, że kolejne serie spotkań w tych ligach rozgrywane będą na przemian. Pierwsze mecze oldbojów w sobotę, 19 października, a (...)

Czytaj więcej


Spotkanie organizacyjne - 05.10.2013

Zapraszamy przedstawicieli startujących drużyn na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19:00 w sali konferencyjnej Hotelu 104 przy ul. Pierwszej (...)

Czytaj więcej


Zapisy do ligi oldbojów - 05.10.2013

Nadal przyjmujemy zapisy do ligi oldbojów (od 30. roku życia). Szczegółowe informacje dla zainteresowanych pod nr tel. 793 004 (...)

Czytaj więcej


Czekamy na zgłoszenia - 02.10.2013

Odpowiadając na pytania zainteresowanych, informujemy, że pierwsze mecze w Superlidze i lidze oldbojów HALP Stargard odbędą się w dniach 19-20 października, natomiast w I i II lidze - najprawdopodobniej tydzień później. Dni, godziny i miejsca rozgrywania spotkań pozostają te same. (...)

Czytaj więcej


Zapisy na nowy sezon - 17.09.2013

Ruszają zapisy do rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2013/2014. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 793 004 952 lub mailowo: halpstargard@o2.pl Pierwszeństwo udziału mają drużyny i zawodnicy dotychczas uczestniczący w rozgrywkach. Kierowników prosimy o kontakt (...)

Czytaj więcej


MediaStar